Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérhetek gyerektartás emelést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek gyerektartás emelést ebben az esetbe?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe volt tárgyalás,20 ezret fizet,külföldön dolgozik.


Van még egy gyereke,oda néha többet fizet,én már a 3. Munkahelyem veszitem el mert sokat beteg a gyerek. Az egyiknél ahogy felvettek másnap beteg lett a gyerek proba idos voltam elküldtek. A masiknal hatarozott iseju szerzodest nem hisszabitottak mert sokat volt beteg a gyerek. Most szinten proba idos vagyok,most lett beteg másodszorra 1,5 honapon belul. Már az elsonel is uuztak a szajukat most elküldtek.

Segitségem nincs,fizetni meg ha beteg a gyerek nem tudok napi 8 ezret kifizetni babyszitternek.


2019. febr. 10. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

Na ezért aztán megérte gyorsan elválni. Mi a baja a gyereknek, hogy ennyit beteg? Családsegítő, hasonló helyek? Amúgy próbálj igen több pénzt kérni és járj utána mi van a kicsivel.

32/f

2019. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
2 évig nem kérhetsz emelést hivatalosan. De ha beszélsz az apjával, talán belátja, hogy 20 ezerből nem tudod a gyereket felnevelni.
2019. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Most pl influenza szezon van azt mondja az orvosunk elotte az h akkor kezdtük a bölcsit,akkor tényleg sokat volt beteg. Most már nem is az l u sokat hanem pont akkor betegszik le ahogy elkezdek dolgozni
2019. febr. 10. 18:17
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem fizet tobbet mert h neki 2 helyre fizetni
2019. febr. 10. 18:19
 5/23 Rockarc ***** válasza:
76%

Csak az ex-edet tudod megkerni, hogy adjon tobbet. A birosag csak akkor kezd el foglalkozni vele egyaltalan, ha nyomos indok merul fel. Az influenza nem az. Es meg akkor sem evidens, hogy emeles lesz a vege.


42F

2019. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Bírság állapította meg a gyerektartást vagy csak megegyeztetek?Mennyire kimutatható a jövedelme?Ezek fontosak.
2019. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
A bíróságon nem adnak tanácsot ? Úgy tudom igen és segítenek.megprobalnam mert 20e Ft kevés.
2019. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Első,neked tuti nincs gyereked,hát felvilágosítalak: egy kis gyerek sokat beteg. Nincsen semmi baja. Ezért szorulnak ki a nők a munkaerőpiacról,mert van néhány szerencsés akinek évente 2-szer beteg a gyerek a többi meg beleesik a 1 hét bölcsi/ovi 2 hét otthon körforgásba.
2019. febr. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Bíróság hagyta jóvá ebben egyeztünk meg mert van elöfizus telo a nevemen(most jár le) amit ő használ,és azt mondta ha nem 20 lesz hivatalosan akkor nem fizeti a telefont. De még az itthoni fizuja alapján kérhettem volna 30 ezret is, azóta ö kiment külföldre dolgozni


El vagyok keseredve ki rugtak a tp miatt megint... ha az apja magyarba lenne biztos mondanám neki h legyen vele ö otthon

2019. febr. 11. 08:14
 10/23 A kérdező kommentje:
Ráadásul ugye van másik gyereke oda is fizet,de oda van h többet ad mint 20... mert mikor a másik exe többet kér azt rajtam spòrolja meg,kevessebbet küld tel számlára. Én hiába mondom neki h nem elég a 20 ezer ha kapok 1-2 ezerrel többet azt köv hòba levonja
2019. febr. 11. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!