Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérhetek gyerektartás emelést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek gyerektartás emelést ebben az esetbe?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe volt tárgyalás,20 ezret fizet,külföldön dolgozik.


Van még egy gyereke,oda néha többet fizet,én már a 3. Munkahelyem veszitem el mert sokat beteg a gyerek. Az egyiknél ahogy felvettek másnap beteg lett a gyerek proba idos voltam elküldtek. A masiknal hatarozott iseju szerzodest nem hisszabitottak mert sokat volt beteg a gyerek. Most szinten proba idos vagyok,most lett beteg másodszorra 1,5 honapon belul. Már az elsonel is uuztak a szajukat most elküldtek.

Segitségem nincs,fizetni meg ha beteg a gyerek nem tudok napi 8 ezret kifizetni babyszitternek.


2019. febr. 10. 18:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Képzeld az enyém is pont így,aztán mégis állandóan beteg volt kicsinek.Könnyű addig okoskodni,de nem nálad van a titkok kulcsa egyszerűen csak a te gyereked ilyen,a másé meg más.Mindenkit nem lehet egy kalap alá venni,még hasonló életmóddal sem.Milyen könnyű is lenne.
2019. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Pontosan nálam van a kulcs, vagyis a WHO - nál. Bocsi, de az ő ajánlásik relevánsak számomra, nem pedig más anyuka okoskodása, hogy "szerencse" meg "ilyen fajta" ezek üres szavak, tudományosan nem alátámasztott közhelyek.
2019. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Akkor hogy lehet hogy a Who ajánlásait betartva mégis egy kicsinek igen beteges gyerekem volt? :) ahogy írtam ugyanúgy teszek en is mint te,sajat kertből zöldség gyümi,tarsasag stb.

Kissé ítélkezős hangnemben írsz...na mindegy,az ilyen úgyis csak a magáét fújja,és nem fogadja el soha mas véleményét,nézetét,vagy azt hogy nem minddnki egy kaptafára működik.

2019. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!