Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérhetek gyerektartás emelést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek gyerektartás emelést ebben az esetbe?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe volt tárgyalás,20 ezret fizet,külföldön dolgozik.


Van még egy gyereke,oda néha többet fizet,én már a 3. Munkahelyem veszitem el mert sokat beteg a gyerek. Az egyiknél ahogy felvettek másnap beteg lett a gyerek proba idos voltam elküldtek. A masiknal hatarozott iseju szerzodest nem hisszabitottak mert sokat volt beteg a gyerek. Most szinten proba idos vagyok,most lett beteg másodszorra 1,5 honapon belul. Már az elsonel is uuztak a szajukat most elküldtek.

Segitségem nincs,fizetni meg ha beteg a gyerek nem tudok napi 8 ezret kifizetni babyszitternek.


2019. febr. 10. 18:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ma már szinte alap a 30e Ft/gyerek.

Ezt a telefon dolgot nem értem, hagyd a francba a telefont es vegyél egy feltöltőkártyát.

Amint lehet, add be a Bíróságra az emelést!

2019. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ö hasznalja a telefont még honap vegeig husegidos utana lemondom. De mikor egyezkedtunk a gyt miatz be zsarolt h nem fogja fizetni csinal 1 horribilis szamlat amit ugye a szolgaltato rajtam kovetelne
2019. febr. 11. 10:19
 13/23 anonim ***** válasza:

20 ezer nem elég...ezt mindenki tudja és átlátja.Normális fizuból 50 ezer / hó a minimum.Nekem is ennyit ajánlott fel az apja és elfogadtam,tellett neki a 300 ezer nettóból és szereti a gyerekét és jót akar neki.Annak ellenére is,hogy állandóan félrejárt.

Persze 120 nettóból nem nagyon lehet osztogatni...

2019. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

13#


Kicsi az esélye hogy külföldön 120 nettót kap, azért nem érdemes kiutazni, még itthon a Mekiben is többet kapna.

2019. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Mig itthon volt kb 180 ezret keresett


Csak ugye még 1 év sem telt a tárgyalás ota nem tudom van e értelme uj pert inditani.

De elég kétségbe ejtő h én veszitem el a munkam,mert sem abba h ha beteg vele legyen sem abba h babyszittert fizessek nem segit igy nekem kell tpre mennem...

2019. febr. 11. 10:52
 16/23 Bence_ ***** válasza:

Tök érthető az elkeseredésed.

Egyedül egy gyereket felnevelni marha kemény az a 20000ft meg marha kevés. Kifizetni néha lehet, hogy sok de felélni marha könnyű.

Szomszéd,nagyszülők, a féltestvére családja, valaki aki tudna neked abban segíteni, hogy legalább dolgozni tudj?

Mondjuk férfiként tök alap, hogy amennyire tudok gondoskodom a gyerekemről.

Ha kint dolgozik akkor most cirka 70€-ról beszélünk, amit kint azért elég hamar megkeres.

2019. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mindenki dolgozik aki szóba jöhetne v messze laknak sajnos
2019. febr. 11. 15:51
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű a helyzet. Minden tiszteletem a tiéd. Végiggondoltam,hogy én mit tennék...azt hiszem hazaköltöznék, ahol szüleid vagy bármi segítséged lenne. Nem írtad hány éves a gyerek, gondolom oviskorú lehet,ha sokat beteg. Ha nyárig nem találsz olyan munkát,amit bezegség esetén otthon is végezhetsz,akkor kérj otthpnról segítséget. Legalább átmenetileg-pár évre.
2019. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 érdekel0 ***** válasza:
52%

Ha hasonló helyzetben lennèk,èn inkább feketèn dokgoznèk egy darabig.

Azt mondod nem tudsz napi 8.000ftot kifizetni valakinek.

Szerintem elèg sokan vannak ezzel így.

Vàllalj Te gyerekfelügyeletet.

Nagy kereslet van rá!

Èn is csináltam annak idejèn!!!

2019. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Aki azt írta, hogy szerencsés szülő az, akinek évente kétszer beteg a gyerek. Szerencse lenne? A 8 és 4éves gyerekem nem volt még soha beteg, pedig oviba járt/járnak, rendszeresen vannak gyerekprogramok, amikre elvisszük őket, játszóházba is heti egyszer megyünk. Nem értem. Kiskoruktól fogva TERMÉSZETES módon immunerősítőt esznek, rengeteg zöldség, te, saját kertből minden, nem kapnak gumivitamint, csokikat, pékárut meg más sz@rokat a boltból. Teljesen egészséges mindkettő. Jéé. Ez nem szerencse kérdése.
2019. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!