Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt párom már egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom már egy hónapja nem látogatta a kislányt. Nem akarom azt, hogy ő akkor jöjjön amikor Ő akar, mikor megvannak a láthatási idők. Mennyi idő után lehet Őt elmarasztalni-e miatt? Olyanok válaszát várnám, akik voltak már ilyen helyzetben

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmarasztalni lehet (jól leszidhatod), eltiltani nem.

De ha ilyen, akkor úgy beszéljétek meg a találkozókat, hogy szól, amikor indul. Ne várjátok fölöslegesen...

2008. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmarasztalni nem lehet, de azt lehet vele közölni, hogy csak láthatási időben mehet , egyéb időpontban csak közös megbeszélés útján van joga.
2008. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb megoldás,ha leültök,és megbeszélitek ezt a kérdést.Itt most nem rólatok van szó,nem a személyes sértettségekről,bosszúról.Nem tudom milyen ember a volt párod,de szerintem értelmes emberek a válásuk után is meg tudják beszélni a közös dolgokat.Mert a gyerek az,Ő mindig a közös gyereketek marad,és az Ő érdekeit kellene apukának is szem előtt tartani.Legyél nagylelkű,ne ragaszkodj csak a kiszabott láthatási időhöz.Ajánld fel neki,hogy előzetes megbeszéléssel máskor is találkozhat a lányával,amikor neki is megfelel.Viszont amikor nem tud menni,azt mindig előre jelezze.Főleg a kislány miatt,hogy ne várja feleslegesen.Nem szabad egy kisgyerek érzéseivel játszani,becsapni őt.A gyereknek is az lenne a legjobb,ha jó kapcsolatot ápolhat az apjával,és ti sem ellenségeskednétek egymással.Nem tudtatok együtt élni elváltatok kész.De azért még nem kell ellenségeknek lenni.Mindenki élje tovább az életét,semmi értelme a kicsinyes bosszúknak.Én legalábbis így szerettem volna a volt párommal,de Ő mégsem látogatta a gyerekünket.Most már 15 éves,és sajnos nem is kíváncsi már az apjára,megveti elítéli Őt a viselkedése miatt.Na én ezt nem szerettem volna,hogy idáig jussanak,de sajnos nem rajtam múlt.


Minden jót nektek,és a lányotokra gondoljatok elsősorban.

2008. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a tanácsaidat!Sajnos én is abban a helyzetben leszek mint Te!Nekem van egy új párom,és miatta nem jön a volt párom a gyerekét látogatni.Nem tudja azt elfogadni és felfogni,hogy a kislány az új páromhoz ragaszkodik,és fáj az neki,hogy Őt nevezi apának.De hát egy gyermek érzi azt,hogy ki szereti jobban,és ez már tényleg nem rajtam vagy a volt páromon múlik.Az a baj,hogy Ő annyira egy idióta ember(már bocsánat)de Őt semmi más nem érdekli,csak az hogy engem hogy tud a gyermek előtt szidalmazni,és fenyegetni.Ha Ő valóban foglalkozna a kislány érzéseivel,akkor jönne és látogatná vagy akkor mondtam már neki azt is hogy akkor mondjon le a kislányról és akkor az lesz a legjobb.De az ő idétlen viselkedésével nem kell rossz életet csinálnia a kislánynak.
2008. nov. 11. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!