Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásig jópofizik, utána egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásig jópofizik, utána egy állat. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Barátnőméknél láttam, de lehet , hogy csak én értelmezem félre.

A férj el akart válni, mert hogy neki valami külföldi támogatás miatt így lesz kedvezőbb. Ez volt a szöveg.

Válásig a férfi édességet, ajándékokat adott barátnőmnek, közös nyaralást ígért be, együtt laktak.

Bíró: Kér asszonytartást? - Nem

Bíró: Közös vagyonok? - Maradjon minden a férjem nevén, úgy is együtt használjuk.

Következő nap, amikor barátnőm az édesanyjánál volt, átment a volt férje, vitte egy kukászsákba a bnőm cuccait és bevágta a szobába az anyukájánál, magyarul kitette a szűrét csak úgy: "Ha írni mersz egy üzenetet, letördelem az ujjaidat."

Másnak is van ilyen tapasztalata? Hülyére vették? Ez nekem nagyon meredek.


2019. febr. 28. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Hülyére vették.Az a "külföldi támogatás" meg nagy valószínűséggel egy másik nő.
2019. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé bizalmatlan vagyok,ha férjnél lennék,és ilyesmivel állna elő a férjem,egyből gyanakodnék,és nem mennék bele semmibe.Vannak ennél meredekebb sztorik is.Jól megjárta a barátnőd.
2019. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy szerelmes, hogy ennyire boldog a kapcsolatuk még sosem volt, a férje közös kutyát szeretne venni nekik, telepakolta a hűtőt a kedvenc kajáival, új ruhákat vett neki. Most meg csak sír.

Ő nem akar arról hallani, hogy behülyítették, szerinte rosszul pakolt vagy takarított. (Mert a pali azt mondta neki, hogy "mi a lóf....szért kellett a cuccaimhoz nyúlkálnod, most nem találok meg ilyen meg olyan papírt, dögölj meg, látni sem akarlak")

Én úgy gondolom, hogy ez az ember nem akart vele élni, a papír amit nem talál az meg csak egy ürügy, vagy hab a tortán, hogy kitehesse a szűrét, úgy, hogy még a pali jöjjön ki jól az egészből. Nyilván valami önfényező sztorit lead a saját családi körében saját malmára hajtva a vizet, kiélezve, hogy bnőm FOLYTON eltüntette a papirjait, vagy ami még extrább lenne FOLYTON ELLPOTA a papírjait. Egyébként azt sem tudjuk, hogy milyen papírról beszél, minde nap munka után ott voltam náluk, és én sem tudok semmi fontos papírtól.

Kinézem belőle.

Mivel vígasztaljam? Ezeket persze neki em említettem, csak pislogtam, mint hal a vízbe.

2019. febr. 28. 10:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"telepakolta a hűtőt a kedvenc kajáival,"


Ez volt a fizetsége a barátnődnek, hogy a faszi eltudjon válni tőle.

2019. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Uuuristen de durva! Nem tudok érdemlegeset mondani, de ez óriási szemétség a pasitól! El kéne kapni egy este, és eltörni mindenét... Mik vannak, szegény barátnőd :(
2019. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Durva...én már semmin nem lepődök meg. Rokont legjobb barátnőjével csalt a férje. Igazi minta jófiúnak tűnt a férje. Még nekik állt feljebb.

Fordítottban is történt ilyen. Tökéletes feleség, tündi-bündi, aztán kiderült, hogy össze-vissza csalta a sógoromat, váláskor meg igazi állat lett a nő. Mintha egy teljesen másik embert ismertem volna meg. :O Jó pár ilyen elmebeteg van.


Sajnálom a barátnőd.

2019. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Még azis benne van a fejembe, hogy lehet, hogy indulatkezelési problémái vannak a palinak.

Azt tudom, hogy a szex soha sem érdekelte, 2-3 havonta "adta be" a derekát barátnőmnek unszolásra... Ja... Jó gáz, mindegy.

Más nőkkel nem tudom, hogy lett e volna kapcsolata. Egy 60 évkörüli híresebb üzletasszonnyal kommunikálgatott, de az kiment Amerikába, szerintem nem lépett félre.

Munkamániás a pali, viszonylag jól keres, de 2-3 ezer forinttal többért hajlandó volt egy komplett közösen bnőmmel szervezett délutánjukat beáldozni.

Többször kijelentette, hogy a pénz előbb volt a barátja, mint a barátnőm.

Haez az indulatkezelési problémája van, pszichológushoz úgy semdngedné a nagy egója.

Egy jó ismerősnek, barátnak kéne rábeszélnie.

Azt tudom, hogy érzelmi hullámvasút volta pali napja együttélésükkor is folyton.

Reggel mindig mézes mázas volt, ami azt mondta bnőm, max 10 percig tartott.

Amikor hazaért a munkàból nagyon bunkó volt, vagy nagyon kedves.

Illetve szerintem ő egy karrierista, talpug nőt képzelt elfeleségként, mert már azt is hallottam párszor a szájából (előttem mondta, nekem ciki lett volnaa helyében), hogy "nem egy gyereket akartam örökbe fogadni az óvodából (bnőmre értette), hanem normális feleséget akartam elvenni", vagy "már csak a pelenka hiányzik rólad". Mert nem tetszett neki, hogy bnőmotthagyta a banki munkáját, és játékboltot nyitott, mert imádja a játékokat. Szeret barátnőkkel nevetgélni, kreatív hobbijait csinálgatni, 26 éves, sztem ez tök normális.

Mindjuk, hogy miért kell azt lábtörlőnek használnia, aki a legjobb volt vele, továbbra sem értem.

Bnőm nálam fog lakni egy darabig, úgy fest a helyzet.

2019. febr. 28. 11:09
 8/13 A kérdező kommentje:

Nézek indulatkezeléses videót, az van benne, hogy csapatsportoljon az ember, mert levezeti az agresszióját és megtanul nem öntörvényűen hozni döntéseket.

Ez az ember focizott, aztán abba kellett hagynia mert jött egy törés az életében.

Megkérdeztük tőle még, hogy te milyen játékokkal szoktàl játszani kiskorodba? - Focizni szoktam.

És azon kívül, ami játék? - Engem más nemérdekelt.

Ezeket mondta ami nekem fura volt meg még ezt is:

-Te mit változtatnál az életeden? (ezt baráti társaságba kérdezték tőle)

Ő: -Nem hagytam volna ott a focit, es mist olyan életem lehetne, amilyet szeretnék.

- De nem baj, hogy otthagytad, mert akkir nem ismertek volna meg a feleségedet (baráti társaság)

Ő: - Akkor viszont lett volna lehetőségem olyan nőt megismerni, akinek közel áll az érdeklődési köre az enyémhez, kézilabdás lányt, vagy egy komoly nőt.


Mondta ezt úgy, hogy barátnőm ott ült mellette. Erre szólt bnőm, hogy "hahó, mindent hallok, itt vagyok".

Pali: "dehát nem mondtam rólad semmi rosszat, meg sem említettelek."

2019. febr. 28. 11:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Pfff, ezen nincs mit szépíteni, a barátnődet nagyon átverte a volt férje. :(
2019. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát márpedig a kedves barátnődet jól hülyére vették. Külföldi támogatás? Hoogyisne...Nem árott volna a barátnődnek utána járnia a dolognak. A pasi konkrétan így dobta ki, hogy ne kelljen se asszonytartást se egyebet fizetnie, ez ennyire egyszerű. Előtte meg nyilván beetette, mert ha rögtön azzal nyit, hogy el akarja hagyni a barátnőd nyilván asszonytartást és vagyoni felezést is kér. A pasi "okosan" megoldotta a válást. Sajnálom a barátnődet, de tényleg eléggé butus ha ezek után még magát hibáztatja, hogy biztos miatta történt. A pasi részéről elég szemét és gerinctelen húzás volt szerintem.
2019. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!