Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lebeszélnétek róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebeszélnétek róla?

Figyelt kérdés

Épp ma fél éve kiderült, hogy a férjemnek szeretője van, nagyon összevesztünk, elküldtem, hogy átgondoljam. Aztán pár hét múlva alábbhagyott a dühöm, és leültünk átbeszélni, és kiderült, hogy részéről ez ennyi volt, nem is akar visszajönni. 11 éve voltunk együtt, egy gyerekünk van, óvodás, miatta heti 2-3x is találkozunk. Az anyjához költözött vissza, akinek pszichés gondjai vannak, és láncdohányzik a lakásban, igy oda nem viheti a gyereket. Eddig 1x vitte el a fiúnkat magával, egy szombat-vasárnap, vidékre rokonhoz, amúgy sokszor itt van nálunk, vagy játszóházba, biciklizni mennek. A fiúnk is teljesen kiborult, hogy elment, én meg napokig zombi voltam, így főleg miatta "normális" kapcsolatot tartunk, jöhet amikor akar, és azóta alkalmanként többet is foglalkozik a gyerekkel mint azelőtt egy egész hét alatt. Viszont nagyon nehéz így túltennem magam az egészen! Ugye ma reggel már azzal keltem, hogy már fél éve, és egész nap ezen kattogtam, délelőtt írtam egy üzenetet hogy nagyon hiányzik és hiányzik a közös életünk és a kis családunk ;(

Persze nem küldtem el, de azóta is kísért a gondolat hogy elküldjem. Légyszi beszéljetek le. Tudom, tök gáz az egész, és meg se érdemli, hogy még mindig utána sírjak, de én még mindig szeretem :(



2019. márc. 20. 19:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Uh ez nagyon kemény lehet. Tök erős vagy! Sztem tudod tartani magad most is.

A nővel mi lett?

2019. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Le. Ne csináld.

32/f

2019. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Kijelenti, hogy nem akar, erre konyorogsz. Remek.
2019. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lett a nővel, azt mondta hogy nem volt "semmi több" csak szex, egyikük se akart többet... De szerintem ha fél évig összejársz valakivel, az már több, mint csak szex
2019. márc. 20. 20:00
 5/21 A kérdező kommentje:
3# hol olvastál olyat, hogy könyörögtem volna neki????
2019. márc. 20. 20:01
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Ne alázkodj meg! Nem kellett neki a családja, jobb lesz nektek külön. A fiad nem fog hiányt szenvedni a válás után sem, akkor mehet a gyerekért amikor akar, de örökre felejtsd el ezt az embert.
2019. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem lett semmi a novel akkor ha szeretne mar o megtette volna 😒Szerintem aki igy lemond a családjáról az nem akar semmit!! Vagy ha vissza megy es folyton csalni fog az oke???
2019. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Bárcsak ilyen könnyen menne, mint amilyen könnyű leírni :)

Hogy felejtsek el valakit, aki hetente több órát tölt a lakásomban, ami 5éve a közös otthonunk volt?

2019. márc. 20. 20:10
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ha akarna visszajönni visszaengedném-e egyátalán. Hogy bízhatnék benne ezek után? :/ El se tudom képzelni.

És mégis... hiányzik ;(

2019. márc. 20. 20:12
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
hát azért 11 év az 11 év :) de inkább maradjatok külön, még ha mindkettőtök vissza akar menni a másikhoz, nem lenne már hosszútávú.
2019. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!