Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lebeszélnétek róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebeszélnétek róla?

Figyelt kérdés

Épp ma fél éve kiderült, hogy a férjemnek szeretője van, nagyon összevesztünk, elküldtem, hogy átgondoljam. Aztán pár hét múlva alábbhagyott a dühöm, és leültünk átbeszélni, és kiderült, hogy részéről ez ennyi volt, nem is akar visszajönni. 11 éve voltunk együtt, egy gyerekünk van, óvodás, miatta heti 2-3x is találkozunk. Az anyjához költözött vissza, akinek pszichés gondjai vannak, és láncdohányzik a lakásban, igy oda nem viheti a gyereket. Eddig 1x vitte el a fiúnkat magával, egy szombat-vasárnap, vidékre rokonhoz, amúgy sokszor itt van nálunk, vagy játszóházba, biciklizni mennek. A fiúnk is teljesen kiborult, hogy elment, én meg napokig zombi voltam, így főleg miatta "normális" kapcsolatot tartunk, jöhet amikor akar, és azóta alkalmanként többet is foglalkozik a gyerekkel mint azelőtt egy egész hét alatt. Viszont nagyon nehéz így túltennem magam az egészen! Ugye ma reggel már azzal keltem, hogy már fél éve, és egész nap ezen kattogtam, délelőtt írtam egy üzenetet hogy nagyon hiányzik és hiányzik a közös életünk és a kis családunk ;(

Persze nem küldtem el, de azóta is kísért a gondolat hogy elküldjem. Légyszi beszéljetek le. Tudom, tök gáz az egész, és meg se érdemli, hogy még mindig utána sírjak, de én még mindig szeretem :(



2019. márc. 20. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Már jó ideje nem szeretett téged. Így pedig 11 év után sincs értelme egy házasságnak. Soha nem fog működni már.
2019. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami Veled történt, de igazuk van a többieknek..

Ha szeretne, akkor azt már pár nap múlva mondta volna neked és vissza is költözött volna hozzátok..

Pokoli érzés lehet, főleg azért 11 év az nagyon sok. De szerintem vegyél erőt magadon és zárd le a vele való kapcsolatot, persze azon kívül, hogy a gyermeked apukája.. Kitartást hozzá!

2019. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz ez a helyzet. De tudnod kell, hogy nagyon erős nő vagy és ezt ne felejtsd el!

Minden tiszteletem az ilyen nőknek!

Próbáld elfogadni, hogy jobb lesz így bár tudom hogy nagyon nehéz.

2019. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó persze, nem könyörögtèl neki. De ez az üzenet, ami egèsz nap kèszenlètben állt, te is tudod, hogy arra irányult volna, hogy esetlegesen a bèkülès felè tereljed a kapcsolatotok. Csak úgy "cèltalanul" nem ír ilyet az ember, mèg ha belül úgy is èrez.

Sajnálom, ami törtènt, de próbálj továbbra is erős maradni, ès ne akard megalázni magad. Megcsalt, majd a lebukás után sem szabadkozott, ígèrgetett, hanem inkább ő maga vetett vèget a házasságotoknak, mert már nem szeret úgy, már nem működött a rèszèről. Ezek után nincs èrtelme ilyen üzeneteket küldözgetni neki.

Inkább próbálj új èletet kezdeni. Ne azon agyalj, mit veszítettèl, hanem arra koncentrálj, mit èrhetnèl el. Tűzz ki új èletcèlt, keress hobbit, próbálj eljárni szórakozni barátnőkkel stb. Lènyeg, hogy tereld a gondolataid, kizökkenj a szomorúságból.

2019. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy nem találsz egy normális férfit, és vissza akarsz menni ahoz aki át b aszott mint szart a palánkon!?
2019. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldd el. Amikor apuka a gyerekkel van, menj ismerkedni, barátnőzni, kikapcsolódni. Már nem vagytok egy pár. Amit ő a gyerkőccel tölt időt, az a te szabadidőd. Ne add neki...
2019. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egy komoly probléma, hogy sokat van ott. Ezt kellene elkerülni. Leírtad, hogy miért, de akkor is el kellene kerülni. Így nem fogsz tudni továbblépni.

Beszéljünk le? Megpróbálom én is. Még ha ő akarná nagyon-nagyon visszacsinálni az egészet, akkor is elég kevés esély lenne rá, hogy újra működhetne. De nem akarja. A pasik nem így viselkednek, ha az exüket vissza akarják kapni.

2019. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

Küldd el neki.

Te is tudod, hogy nem kellene,mindenki tudja és én is tudom,de érzelgős alkat vagyok és átérzem azt,amit most te, hogy igazából el szeretnéd küldeni neki azt az üzenetet.

Így hiába nem kellene, szerintem ha a lelked mélyén ezt akarod, akkor tedd meg, max nem változtat semmin, te meg mondhatod hogy megittál 2 pohár bort és picit kibuktál h most van fél éve, de te sem gondoltad komolyan.

Viszont legalább nem lesz benned az a mi lett volna ha.

2019. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lakásba ne engedd! Akkor egyszerűbb lesz
2019. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha megy hozzátok, akkor te menj el otthonról.A legjobb lenne, ha elvinné a gyereket.Csak akkor gondolkozz el azon, hogy újrakezdenéd-e vele, ha ő akar visszamenni.
2019. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!