Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi pontosan annak az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi pontosan annak az oka, hogy váláskor a nők kapják meg majdnem minden esetben a gyereket?

Figyelt kérdés

Vajon azért, mert a szülés után ők voltál gyesen és apa főkeresőként többet dolgozott, az anya több időt töltött a gyerekkel és így a gyermeknek autómatikusan több kötődése van? Ezt csak tippelem, nem tudom.

És ezt azért kérdezem, mert ha nálunk pont fordított volt a helyzet, akkor apaként van e kicsit több esélyem arra, hogy nálam legyen a gyerekem elhelyezve? Van-e értelme egy ilyen "csatába" belemenni?



2019. máj. 8. 10:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor pl ezzel érvelhetsz is a bíróságon a gyerekért. Mert te jobban ott tudnál lenni a gyereked mellett, mint az anya egy születendő gyerek meg az új pasi mellett. Plusz ha veled maradna, nem kéne kimozdítani a szokott környezetből.
2019. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg van a helyedben egyértelműen küzdenek a gyerekért!!
2019. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Most, mivel augusztusban én költöztem ki, nála van bejelentve még a gyerek, és egész jól is működött a dolog, mivel egy csomót láthatom szerencsére a gyereket. Ha nem is az én "napom" van, sokszor felajánlom, hogy én megyek érte az oviba vagy akár reggelenként is átugrom, hogy elvigyem, így legalább addig is vele vagyok.

Így gondolom - mármint mivel perpill nála van bejelentve -, gondolom ameddig ez a cécó lemegy (fogalmam sincs, mennyi ideig tarthat egy ilyen), addig gondolom nála lenne az új helyen. (Bár én abban reménykedem, hogy magától belátja, hogy ez az abszurd dolog nem megy - új város, gyereket 8 hónapos terhesen új oviba beszoktatni, majd szülni...)

2019. máj. 8. 21:52
 24/36 A kérdező kommentje:
Az is bennem van, hogy ugye van egy csomó dolog, amit quazi bizonyíthatatlan, és ezekhez ugye az kéne, hogy egy pszichológus kezdje el a tárgyalások előtt kikérdezni a gyereket. És ilyeneknek nem szeretném kitenni, hisz ígyis-úgyis fog szenvedni rendesen szegény.
2019. máj. 8. 22:12
 25/36 anonim ***** válasza:
De valószínű az se tenne jót a gyereknek, hogy az anyjához kerüljön ebben a helyzetben. Ezt csak arra vonatkozóan mondom, amit te írsz, nyilván nem ismerem a másik felet. Viszont ha tényleg így van, hogy már pszichésen árt a gyereknek, akkor mégiscsak inkább a pszichológiai vizsgálatok.
2019. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit 🤔
2019. máj. 8. 22:39
 27/36 anonim ***** válasza:
Azért megnézném a csaj fejét, mikor az új bakja közli vele, hogy cicám, te maradsz itthon pelenkázni, meg vinni a gyerekeket oviba, suliba, dokihoz, én meg építgetem a karriert.
2019. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
35%
A nőpártoló, nőajnározó társadalom miatt. Ez az egyik kettős mérce. Mintha ez lenne az egyetlen.
2019. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben apuka azelőtt lemond a dologról, hogy egyáltalán komolyabban megpróbálná, hogy hozzá kerüljön a gyerek. Rátukmálni csak nem fogja a bíróság, ha nem látszik rajta, hogy szeretné.
2019. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Joll ***** válasza:
58%
Most írok egy csúnyát, de azért, mert ő hordta ki, szülte meg, szoptatta, töltött el vele álmatlan éjszakákat, miközben az apuka sokszor sehol... Tisztelet a kivételnek, természetesen. Nem konkrétan a kérdező kérdésére válaszoltam, mert úgy látom, itt más a helyzet, de általában mondom.
2019. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!