Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki elvált már: Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elvált már: Ti hogy jelentettétek be a tágabb családnak, hogy elváltok?

Figyelt kérdés
Egy családi összejövetelre vagyunk hivatalosak, nagy távolságra kellene utaznunk vidékre, anyámékhoz. Azért várnak minket, hogy megünnepeljük az elmaradt szülinapokat, névnapokat, többek között az enyémet. Nem tudják, hogy a házasságunk válságba jutott, valószínűleg el fogunk válni. Úgy volt, hogy ma este már lemegyünk,holnap van az összejövetel. Nem tudunk menni ma, mert az egész napunk eltelt, nem tudtunk elkészülni és elindulni, mert egész álló nap veszekedtünk, kisírtam a szemem, nem merek így mutatkozni előttük. Nem tudom, mit hazudjak szegény anyámnak, aki készült és vár minket. Hamarosan szólnom kell neki, hogy nem megyünk ma, de lehet, hogy holnap se. A férjem szerint el kellene mennünk még ma és bejelentenünk, hogy elválunk. Nincs szívem tönkretenni anyám örömét, úgy készült és nemcsak engem ünnepelnek, hanem még két másik embert. Nem hiszem, hogy illene ilyen bejelentést tennünk ilyenkor. De abban sem vagyok biztos, hogy végig tudom ezt csinálni anélkül, hogy észrevennék, hogy baj van, vagy akár elmenni hozzájuk és akkor valamit mondani kell. Ti mit tennétek?
2019. jún. 8. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ünnepi ebéd és egy jó átbulizott éjszaka keretében.
2019. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez kb. a 80ezeredik válás,nem kell érzelmeskedni.Ez volt,majd lesz jobb is.Anyukád majd felfogja idővel.Nem mennék el,ha nem érzem jól magam.
2019. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
A férjed minek megy? Ő jelentgessen csak a saját családjának. Szerintem te viszont menj el holnap. Előtte, akár még ma, hívd fel anyukádat és mond el neki mi a helyzet. Holnap meg elmész egyedül. Távol leszel a férjedtől, távol a drámától, veszekedéstől, meg tudsz nyugodni kicsit a családod körében.
2019. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Amikor a testvéremék váltak, akkor egyedül jött egy családi összejövetelre és tök egyszerűen csak annyit mondott, hogy elválnak. Nem magyarázkodott, nem is nagyon akart róla beszélni. Anyu teljesen kiborult, de aztán pár nap alatt sikerült megnyugtatni, miszerint ez azért nem tragédia. A férjem húga is elvált. Ott is anyósom volt nagyon maga alatt, de elfogadta. Felnőtt emberek vagytok, a szüleitek fel fogják dolgozni.

Esetleg menj egyedül a családodhoz, ha úgy könnyebb. Nem is fog ártani az az 1-2 nap külön, ha ennyit veszekedtetek mostanában a (leendő ex) pároddal.

2019. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Férjed ne menjen, minek? Meg tudná állni, hogy nem kezdi el óbégatni azokat, amiket ma neked, és amiktől kisírtad a szemed? Nem hinném, ugyanis a te rokonaid nyilván melléd állnak, felkérdezik a férjedet, aki ugye "védené" majd magát téged szidalmazva....
2019. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!