Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kezdtétek újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdtétek újra?

Figyelt kérdés

31 éves nőként, ott tartok, hogy fontolgatom a válást. Sajnos az esküvő után zuhanórepülésbe kezdett a kapcsolatunk. Nem működik közöttünk a kommunikáció, a férjem nem hajlandó belátni, hogy vannak gondjaink, és úgy tesz, mintha én lennék a hülye, hogy miről is beszélek?

Albérletben élünk. Nincs gyerekünk, nincs közös vagyonunk.

Egyikőnk családja sem áll úgy anyagilag, hogy támogasson minket, ha külön utakon folytatjuk...


Átlagos fizetéssel, Budapesten nem tudom, hogyan fogok tudni boldogulni...a férjem előtt egyedül éltem, és tartottam el magam, de szerencsém volt, mert egy nagyon olcsó lakást béreltem.

Félreértés ne essék, nem emiatt nem váltam még el, egyszerűen csak most telt be a pohár...

Idegennel nem költöznék össze, mert van egy kutyám, és megmondom őszintén, hogy 31 évesen nem szeretnék újra ott tartani, ahol 21 éves koromban tartottam. Akkor laktam idegenekkel, mikor egyetemista voltam.


Kicsit elszomorít, hogy egy egyedülálló szinte keresztre is feszülhet, dolgozhat bármennyit, mégse jut egymagában sokra...gondolok itt pl. egy saját lakásra. Fizetünk lakástakarékot, de az elválásnál azt elfogjuk felezni, tehát elenyésző lesz az, ami marad. Egy lakás vásárlásánál pedig minimum 4-5 millió forint önrészre szükség van.


Ti hogyan álltatok talpra, hogyan alapoztátok meg a jövőtöket?



#válás #újrakezdés #mi lesz ezután?
2019. jún. 24. 01:53
 1/8 anonim válasza:

A szüleim hasonló okokból váltak el, ilyen pasitól menekülj! Később csak rosszabb lesz. Kezdj el gyüjtögetni albérletre, beszélj barátokkal, hogy segítsenek, lelkileg, és ha lehet pénzügyileg is. Ha hozzájuk tudnál költözni az is jó megoldás lehet.

Ha beszélsz vele nem lenne jó megoldás?

2019. jún. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hozzám költözhetsz átmenetileg. Vidéki kisváros. 31F
2019. jún. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig ha nincs segítséged átmenetileg lejjebb kell adni az igényekből,nem tragédia azért a bérlőtárs sem :) csak meg kell nézni azért kivel :)
2019. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem esküvő után kezdett romlani. Hanem eleve s2ar volt, nem működik a kommunikáció. Csak annyira férjhez akartál menni, hogy nem akartál erről tudomást venni.

Azt hiába írom le, hogy én hogy kezdtem újra. Mi eleve nem albérletben kezdtünk.

De volt egy fontos lépés nálam is, amikor kerestem egy jobban fizető állást. Igazàból ilyen igényekkel neked is ez legyen az első dolgod. Vagy kell egy másodállás. Amíg nincs gyereked, addig viszonylag egyszerű. A kutya mellé meg keresel egy diàkot, aki leviszi sétálni.

2019. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

32 evesen valtam 2 gyerekkel, anyaekhoz koltoztem atmenetileg, majd amint lehetett kibereltem egy full lelakott lakast amit felujitottam barati segitseggel. A gyerekek miatt nem banom h igy esett, de millioszor jobban jartam volna ha 32 evesen nincs ott a ket gyerek es el tudok menni dolgozni (szuleskor valtunk).

Szoval ciki v nem, en osszekoltoznek masokkal kozos lakasba es elkezdenek lakastakarekra felretenni, ha mar eddig nem tettem. Vagy zsirosabb allas keresese. Anno megkerdezte az egyik interjun a hapsi h miert ennyi a berigenyem. Azt mondtam h ez 50.000el tobb mint az elozo helyemen es lakasra szeretnem felretenni. Ez korrekt-volt a valasza es felvett.

2019. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Menj vidékre ott olcsóbb az albérlet.
2019. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Sokan 2 gyerekkel meglepik,akkor te nem tudom mit gondolkodsz? Egyedul konnyebb uj eletet kezdeni!
2019. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha az èn életemet írtad volna le! 32 évesen váltam, kutyusom volt, èn anyuèknál hagytam 2 évig (persze jártam haza) én kimentem Svájcba 2 évre, recepcion voltam, mellette műkörmöztem esténként vagy mikor milyen műszakom volt. A 2 év alatt én annyit tettem félre amiből anno Kp-ban ki tudtam fizetni az àhított lakásomat, azota itthon nyitottam műkörmös szalont és férjhez is mentem! Fog ez menni! 36N
2019. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!