Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy tudtátok folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok folytatni?

Figyelt kérdés

Válás után vagyok két gyerekkel, egyedül! 2-5 évesek

Munkahelyem még nincs!Albérletben lakunk!


2010. júl. 9. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

keress munkát, ha lesz elég pénz költözzetek egy kisebb lakásba amit fenn tudsz tartani

vagy keress egy gazdag pasit aki eltart

2010. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szüleidhez nem tudsz költözni?
2010. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
De könyörgöm, hogy lehet albérletbe 2 gyereket szülni?Én megértem, hogy sokan vannak ilyen helyzetbe, de akkor is felelőtlenségnek tartom.Itt az eredménye, sem munkahely, sem biztos fedél a fejetek fölött.Munkát kell keresned mindenképpen, bármit ami kihúz ebből a csávából.Próbálj beadni az önkormányzathoz pályázatot szoc.lakásra.Menj el a családsegítőbe, ott is tudnak biztosan segítséget adni.
2010. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne ess pánikba sokan vannak úgyan ilyen helyzetben és megoldják neked is menni fog.

Keres munkát, kérd a rokkonok segitségét.

Keres fel pár fejvadászcégget, menj be bámelyik boltba és kérdezd meg hogy nincs-e üresedés.

2010. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
A gyerekek apjának van háza és munkahelye? Talán érdemesebb lenne nála felügyeletben hagyni a gyerekeket ameddig te nem találsz munkát. Fizetés nélkül enni sem tudsz nekik adni és a rezsiről és a kisebb gyerek jóval magasabb költségeiről nem beszéltünk.
2010. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A férjem egy mocskos szemétláda volt!!! Mindenfélét hazudott rólam a tárgyaláson! A közös ismerőseinket is ellenem fordította!!! Megfogadtam, hogy a láthatáson kívűl nem láthatja és nem is adom oda neki a gyerekeket!!!!

A fő kérdésem nem az volt hogy mit csináljak, hanem, aki mmár volt hasonló cipőben, mennyi idő kellett hogy helyre álljon testileg lelkileg...stb

2010. júl. 10. 16:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem könnyű tanácsot adni. Szerintem a legfontosabb az, hogy tisztázd önmagaddal, képes vagy talpraállni. Ilyen helyzetekben az ember persze, hogy megzuhan. Elveszti a társát, szétszakad a családja, és ha még anyagi gondjai is vannak...

Egy dolog biztos, és ez tapasztalat,sokkal több mindenre vagy képes, mint azt gondolnád!!!

Előttem sokan, sok okosat írtak, de tény, a piramis alja a megélhetés. Keress munkát. Addig is nézz körül, mit tehetnél pénzzé (kinőtt ruhák, játékok st.) és kezdd el árulni (Babaszoba, teszvesz, vatera stb.)

Amíg ezzel foglalkozol, legalább nem fáj annyira a többi. A váláskor sokan kifordulnak magukból. Ami fontos, ha te nem veszel részt a másik játszmájában, egyedül nem tud ám játszani. :-)

És még valami, ne hidd, hogy két kisgyermekkel nem fogsz társra találni! Mert sok jó ember jár közöttünk, csak adj időt magadnak!

Kitartást és sok sikert kívánok Neked!

2010. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztatást! Örülök hogy még vannak olyan emberek mint te: Nem veted meg a dolgaiért az embert, próbálod bíztatni...!!!:) A válaszod tényleg hasznos a számomra!!
2010. júl. 12. 12:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Sokan azért vetnek meg, mert még csak 24 vagyok! Tudjátok sok huszonéves ember van akik már felelősségteljesen tudnak gondolkodni!
2010. júl. 12. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Általános a "megvetés" ,mert nincs is semmi dicsőség.


Oldd meg. Ahogy eddig bonyolítottad, van tehetséged.

2010. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!