Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet egymás után 4 gyümölcs...

Lehet egymás után 4 gyümölcs napot tartani? S ezeken a napokon a gyümölcsök mellé húsmentes bébiételt enni?

Figyelt kérdés
A bunkó, rosszindulatú megjegyzésekből nem kérek én testem ha tönkreteszem is az enyém bár ezzel szerintem nem lehet.
2010. júl. 14. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a 90 naposat csinálod, akkor nem. ennek ez a lényege, hogy betartsd a napokat. de ha épp méregteleníteni akarsz pár napot, akkor nagyon jó a gyümölcs, zöldség egész napra egy hétig kb. de a 90 naposnál tutira nem.
2010. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
lehet...mindenkinek szíve joga eldönteni, hogyan akar kiba.szni saját magával
2010. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Törvény nem tiltja, úgyhogy lehet. Akár tizet is. Vagy egy hónapot. Vagy egyél örökké bébiételt. Szigorúan húsmenteset.
2010. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlen, ahogy mindenkinek nekitámad itt mindenki, aki ilyesmit megkérdez. Négy nap, komolyan, NÉGY, nem hetek, hónapok. Simán jó, nem értem, miért lenne ez ki.baszás magával, inkább egészséges; frissebb, energikusabb lesz tőle.
2010. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
vigyázz mert a hús mérgező.
2010. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát a 90napos arról szól,hogy betartsd a napokat.Ha meg nem 90napost csinálsz,akkor ne ide tedd xD

Amúgy sima fogyinál lehet,sőt énis szoktam...de fuj bébiétel?

2010. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát szerintem a bébiételtől csak hízni fogsz.
2010. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
bébiétel hmmmmmmm talán bébi vagy???? Jó neked, h már tudod használni a számítógépet GRATULÁLOK!!!!!! A gyümölcsök nem azért vannak, h abból nyerd az energiát ha pedig ilyen tisztító kúra dologra gondolsz akkor talán menj el orvoshoz, mert egy egészséges embernek nem kell semmilyen méregtelenítést elvégezni ha csak nem a doki mondja arra ott vannak a szerveid s ha minden rendben akkor ilyenekre nincs szükség!
2010. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cass90 ***** válasza:

A bébiételt szerintem hanyagold. Nagyon finom (és persze egyszerűen elkészíthető) gyümölcsszószokat tudsz csinálni te magad is liszt nélkül, édesítőszerrel. Majd később a főzelékeket ugyanígy.

Ezen kívül nekem pld. a répapuding az egyik kedvencem még. + reszelt fahéjas alma.

Engem kiskoromban sem bébikajával etettek... Sokkal finomabbat tudsz te magad is készíteni- na meg olcsóbb is :D

2010. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!