Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Toman diet vajon jo?

Toman diet vajon jo?

Figyelt kérdés
A taman diet jo? Nekdm mindenki azt mondta,h ezek a 90 napos fogyokurak szornyuek, es a tobbszorose jon vissza utana. Mi a velemenyetek?
2020. ápr. 15. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem jó, tényleg vissza fogsz hízni
2020. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2020. ápr. 15. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
inkább életmódváltáson gondolkozz, ne csak azért hogy lefoggy, hanem hogy egészségesebb is legyél. tudom hogy nagy lépésnek hangzik, de megéri. lassan iktass be egyre több jó szokást hogy az rutinná váljon és akkor már könnyebb lesz, csak az eleje nehéz egy kicsit:)
2020. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hetet vegig csinaltam. A penztarcambol fogytam sokat! Cserebe undorito pattanasos bort kaptam a rengeteg feherjetol es tejtol. Illetve 2 kiloval kevesebbet mutatott a merleg, de amint abbahagytam visszajott. Helyette inkabb felkerestem egy szemelyi edzot plusz egy szemelyreszabott etrendet kertem. Ez a titok nem mas
2020. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2020. ápr. 15. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!