Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyak a fenekemből és...

Hogyan fogyak a fenekemből és a combomból?

Figyelt kérdés
kb 165 cm vok,62 kiló...naon nem teccik amit a tükörben látok és ez ellen tenni is akarok.minden tanácsnak örülök:)
2010. aug. 8. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
bringázz...fuss ;)
2010. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Eleinte lusta voltam elkezdeni futni meg bicajozni, föleg hogy olyan helyen lakom ahol mindig esik az esö. De elhatároztam, hogy ezt az állapotot megszüntetem mert türhetetlen amit a seggemen meg a combomon látok. Görkoriztam, bicajoztam, minden nap, esténként. Elsö nap megnéztem magam a tükörben, utána nem. Csak kb két hónap múlva. Nem is mertem megnézni magam, mert féltem, ha nem látok változást, elvesztem a kedvedmet. 2 hónap múlva azt láttam hogy sokkal sokkal sokkal kevesebb narancsbör, vékonyabb combok, gömbölyübb popsi!!!! Uj pasim van aki elött bugyiban mutatkozom, ez eddig nem fordult elö! 25 éves vagyok, hozzáteszem.

Nem mellesleg annyira felbuzdultam a sikeren, hogy futni is elkezdtem, eddig rühelltem, de most megtetszett.

Sok sikert és kitartást! :) meg lesz az eredménye.

2010. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és a mozgás jót tett a börömnek, a kedvemnek, az önbizalmamról és az általános hangulatomról ne is beszéljünk! :)
2010. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fenékről és combról megában sehogy nem lehet fogyni, ilyen nincs. Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogsz.
2010. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem az is jóXD
2010. aug. 10. 08:49
 6/6 anonim válasza:
futással.
2010. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!