Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék fogyni, amíg nem...

Szeretnék fogyni, amíg nem lehet iskolába menni. Futópaddal mennyit érek el?

Figyelt kérdés

Mindennap legalább 2 órát egyszerre futnék le és legalább egy héten egy pihenőnapot tartanék. Szeretnék februárra 5kg-val kevesebb lenni. Emellett gondolkodtam azon, hogy letöltök izmosító és lefogyasztó appokat is és használom azokat is a futás mellett. Például ezeket:

id=homeworkout.homeworkouts.noequipment

[link]


Amíg fogyok a futással és a fogyó appal, addig izmosítom egy kicsit a testem. Emellett gondoltam, hogy külön fekvőtámaszokat, felüléseket, stb csinálnék (guggolást nem, mert fáj a térdem, ha kinyújtom futni még bírok vele), amihez nem kell testépítős eszközöket használni.

Jelenleg 175cm/77kg vagyok szeretnék legalább 70-72kg lenni februárra, főleg a fenekem és a combom miatt, mert ott van a legtöbb zsír (endomorf féle testem van, mivel a hasam alján is van zsír, felette keveseb).


Mit gondoltok a futópaddal lehet fogyni 5kg-t februárig? Legalább hány kcal-t kell mindennap elégetnem, hogy elérjem a célomat? Emellett szeretném szélesíteni a vállamat, hátamat, és v alakú testalkatot szeretnék csinálni. Hasonlóan a yuri boykáéhoz. (Tudom ezekkel az appokkal meg a fekvőzésekkel nem érem el azt a testet de nagyjából olyasmi legyen)


Vagy esetleg taposót ajánlanátok a futopad helyett?


Holnap küldök képeket a testemről.


2020. nov. 11. 20:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeken az utolsó 2 képen alsógatyába vagyok, akit zavarja a látvány, ne nyissa meg.:


[link]


[link]


Ezt a testem szeretném szebbé tenni. Futópaddal sikerülhet?


19/F vagyok

2020. nov. 12. 15:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Á, így már más! Elnézést, én látatlanban sokkal kövérebbre számítottam! :D A hasad nem nagy, csak annyira gyenge a gerinced, hogy előre van esve! A képek alapján célzott gerinctornát javaslok! Gumikötéllel végezhetők, sárga majd piros lesz a nyerő! Ilyen gyenge háttal max. 5kg-os súlyt szabad emelgetni míg helyre nem teszed, eleinte inkább 3kg-al végezd a tárogatást, kis körzést is. A gumikötél jó lesz láb-comb gyakorlatokhoz is! :)
2020. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!