Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék fogyni, amíg nem...

Szeretnék fogyni, amíg nem lehet iskolába menni. Futópaddal mennyit érek el?

Figyelt kérdés

Mindennap legalább 2 órát egyszerre futnék le és legalább egy héten egy pihenőnapot tartanék. Szeretnék februárra 5kg-val kevesebb lenni. Emellett gondolkodtam azon, hogy letöltök izmosító és lefogyasztó appokat is és használom azokat is a futás mellett. Például ezeket:

id=homeworkout.homeworkouts.noequipment

[link]


Amíg fogyok a futással és a fogyó appal, addig izmosítom egy kicsit a testem. Emellett gondoltam, hogy külön fekvőtámaszokat, felüléseket, stb csinálnék (guggolást nem, mert fáj a térdem, ha kinyújtom futni még bírok vele), amihez nem kell testépítős eszközöket használni.

Jelenleg 175cm/77kg vagyok szeretnék legalább 70-72kg lenni februárra, főleg a fenekem és a combom miatt, mert ott van a legtöbb zsír (endomorf féle testem van, mivel a hasam alján is van zsír, felette keveseb).


Mit gondoltok a futópaddal lehet fogyni 5kg-t februárig? Legalább hány kcal-t kell mindennap elégetnem, hogy elérjem a célomat? Emellett szeretném szélesíteni a vállamat, hátamat, és v alakú testalkatot szeretnék csinálni. Hasonlóan a yuri boykáéhoz. (Tudom ezekkel az appokkal meg a fekvőzésekkel nem érem el azt a testet de nagyjából olyasmi legyen)


Vagy esetleg taposót ajánlanátok a futopad helyett?


Holnap küldök képeket a testemről.


2020. nov. 11. 20:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az első link csak hibásan lett elküdve

2020. nov. 11. 20:42
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

"Mindennap legalább 2 órát egyszerre futnék le és legalább egy héten egy pihenőnapot tartanék."


Most mennyit is tudsz futni egyszerre? 5 percet?

2020. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát 3km-t legfeljebb. De ha nem bírom a 2 órát akkor nyilván hamarabb hagyom abba
2020. nov. 11. 21:14
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
3km? Az mondjuk max 20p futás, vagy harminc perc sietős séta. Annyira vagy a 2 órától mint Makó Jeruzsálemtől közúton.
2020. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem 2 hónap alatt, hanem 2-3 év alatt fogsz átalakulni, ha heti 2-3 alkalommal célirányosan sportolsz. Yuri pedig évtizedek óta sportol, súlyokkal dolgozik és figyel az étkezésre. :) Ez nem úgy megy, hogy nem eszünk, kicsit ugrálunk leugrik rólunk a zsír és majd egyből 2 órát futunk meg 10% lesz 45ről a testzsírunk... 2 óra tempós futáshoz kell egy fél év gyakorlat egy nem túlsúlyos embernek is! Persze a viccesen hadonászva sétálást is nevezik sokan futásnak..

Réka comb-fenék és izmos has programja nagyon szuper amúgy kezdetnek. Én némítva néztem vagy saját zenére, úgy tökre elviselhető volt! Emellett meg kell nézni mit és mennyit eszel. Pl. 20 perc lötyögés után betolsz 2 főre való kaját, az nem fog segíteni! Esetleg kérj meg mást, hogy szedjen neked, mertnem biztos, hogy te látod, hogy az sok. Cukrot kell enni, de nem 20 dekát naponta és bizony a kamu cukrok is hízlalnak, csak nem árulják el! Tönkreteszik többek közt az anyagcserét az aszpartám, aceszulfám, szukralóz édesítők... egy bögre bolti gyümölcslében akár 15 kockacukor van!

2020. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
3km az 12 perc. Ötödikes gyerekeknek ez a szintidő az ötöshöz! Ezért írtam, hogy a hadonászva lötyögést ne hívjuk futásnak. Fogyj valamilyen tornával és étkezéssel, majd apránként fuss többet mikor már nem terheled túl a bokádat és a térded! Sokan nem hisznek Norbi és Réka módszereiben, de tisztességesen a 20 percesüket is nehéz megcsinálni! Ha oda és úgy emelgeted a lábad ahogy mutatja, rendesen fáj! Heti 3x 20p has, 20p comb, 20p hát egymás után pedig igenis látványosan segít változni! Főleg, ha rendbe teszed a kaját mellé!
2020. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Én 175 cm 71 kg vagyok, március óta fogyózom akkor 96 voltam. 65 kg a célom, karácsonyra futópadot fogok kapni. Szerintem szuper kis masina, alig várom hovy kipróbáljam. Bár egyből 2 órát szerintem nem tudsz lefutni próbálj kicsit kevesebbet először. 16/l
2020. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
19/F vagyok ehyébként
2020. nov. 11. 21:47
 9/12 A kérdező kommentje:
És erről a fogyós appról mi a véleményetek?
2020. nov. 11. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:
fogyósoknak jó
2020. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!