Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mért nem fogyok semmit? ....

Mért nem fogyok semmit? . Tippeket kérek.

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hete csinálom a 90-napos diétát és még nem fogytam egy dekát se !!!pedig minden betartok és csak vizet iszom.nagyon letört vagyok ezzel kapcsolatban:(
2010. szept. 2. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Napi 5ször egyél és ne a kilókra hanem a cmrekre adj amúgy ne csak vizet igyál és ne a diétával foglalkozz élvezd az éeletet és kész

ihacc capy multivitaminost is meg teát de csak cukor nélkül am leírod hány kiló és hány cmvagy mert akkor megírom neked mennyit kell fogynod reméem segíthettem

PUSSZI L.

2010. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Azért nem fogysz, mert ez a 90 napos agymenés egy rakat szar! Ott van elbukva a dolog, hogy a tápanyagokat nem lehet egymástól különválasztani, a másik meg, hogy a szénhidrát hízlal, van szénhidrát nap, gyümölcs nap, ami megint csak szénhidrát, zöldségnap amit megintcsak az meg a keményítő is! Amikor nem fogyasztasz elegendő fehérjét épül lefelé az izomzat! Ennyi... mindenki a bulvár szaroknak hisz, mert most a kiskegyed azt írja, hogy ettől lefogy... akkor az emberek 90%-a kezdi is ahelyett, hogy egy ésszerű megoldást választatnának!
2010. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Próbáltál már más diétát is? Én ugyanígy voltam. Kipróbáltam 5 félét, de 5 kilónál többet nem fogytam.


Alig eszem hetente 2* tornázom már 3 éve, 6 után nem eszem semmit. Fogyás helyett ezektől inkább folyamatosan hizom. Elmentem orvoshoz és csinált hormonvizsgálatot. Rosszak lettek az eredményeim. Most megyek endrokrinológushoz.

2010. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ az 1.-nek és 173 cm vagyok és 77 kg

a másodiktól azt szeretném kérdezni h akkor mit ajánl milyen diétát ami használ és nem kell szenvedni "annyira"

a harmadiknak csak sok szerencsét kívánok.

2010. szept. 2. 17:43
 5/16 anonim ***** válasza:

nagyon si arányos az aakod semmit nem kellene fogynod énszerintem


és angyon kedves vagy


pusy

2010. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A 90 napos tényleg egy nagy rakás... Ne ilyen sztárdiétákkal akarj lefogyni. A 90 nap után mi lesz? visszaállsz a régi étrendre? Nem ilyesmiket kéne csinálni, hanem életmódot váltani. Hosszú távon semmit sem lehet elvonni a szervezettől, szüksége van szénhidrátra (mindennap!!), az adja az energiát, működteti az agyat stb., fehérjére, és zsírokra is. Az arányokra kell figyelned, meg, hogy mit mikor eszel. A cukros ételeket teljesen hanyagold. Ha már lefogytál, egyszer-egyszer persze belefér egy kis sütemény, de nem napi rendszerességgel. Ugyanúgy figyelni kell. Ha gondolod, küldök étrendet, én azzal a módszerrel fogytam 20 kilót, azóta is tartom.
2010. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
megvonni*
2010. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem lécci küld el kedves visszafelé 2. válaszoló laki.mirjam@gmail.com köszi előre is :)
2010. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az jó lenne legalábbis átnézem:holo.missy@hotmail.com
2010. szept. 2. 19:12
 10/16 anonim válasza:
Hat nem tudom hogy mennyire szar a 90 napos dieta de en azt csinalom es 4 nap alatt lefogytam egy kilot.Amikor befejezted a 90 napot akkor meg 90napig reggelire csak gyumolcsot eszel.
2010. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!