Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175 cm vagyok és kb 68 kg....

175 cm vagyok és kb 68 kg. Tudtok ajánlani valamilyen módszert amivel onnan sporttal le tudod dolgozni pár kilót? Magam miatt is és a párom miatt is szeretnék belefogni a fogyásba és abba, hogy kicsit formásabb legyek, tippeket kérek.

Figyelt kérdés
Gimnáziumi éveim alatt 10kilóval voltam könnyebb,4 év alatt kaptam fel ennyit. Nagyon zavar ez a dolog, főleg mert a barátom sokszor említi, hogy nem ilyen voltam mikor összejöttünk. Igaz, nem teszek meg mindent a fogyásért, de úgy néz ki nagyon nehezen is megy le rólam akármi is. A hasamon van az összes felesleg, már tényleg nem szép, egyáltalán nem.
2010. ápr. 10. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a súly abszolute ideáls! Ha mégis szeretnél fogyni, kicsit fogd vissza az étkezést és válassz valamilyen sportot, esetleg a pároddal együtt sportoljatok. Nekem kicsit gyanús, hogy ilyen megjegyzést tesz /"nem ilyen voltam, mikor összejöttünk"/ ahelyett, hogy kedvesen biztatna és veled tartana a tervezett fogyásban. Végülis nem nőttél egy bálnává.
2010. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy néha azért mondja durvábban, hogy akkor majd komolyan veszem és kezdek magammal valamit. Hiába mondja, hogy így is jó vagyok csak picit próbáljak leadni, ezt már nem nagyon hiszem el...:(..
2010. ápr. 10. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlsúlyos! Sportolj, ennyi, és akkor szép feszes lesz a tested, de fogynod nem kell!
2010. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsot!
2010. ápr. 10. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy a párod provokálni akar ezzel?tulajdonképpeni indokot keresni egy veszekedésnek?mert a súlyoddal semmi baj nincsen,én is u.i.vagyok súlyra és magasságra mint te,és az én párom azt mondja hogy meg ne próbáljak 1kilót se fogyni mert így is alig mer megölelni:) szóval nem értem a viselkedését.Mások miatt ne akarj fogyni,magad miatt pedig ha gondolod akkor:sok gyors tempójú séta,így tavasszal sok zöldség,a soknál picit kevesebb gyümölcs,sok hal,a legtöbb kaja pedig párolva legyen,ne zsiradékban sütve.Ja és ha ilyen nagy a szája akkor egye azt ,amit te csinálsz fogyókúrádat ebédre pl,majd meglátja milyen nehéz esetedben szinte majd a semmiből fogyni(már ha te főzöl)
2010. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!