Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Intenzív testmozgás nélkül...

Intenzív testmozgás nélkül mennyit lehet leadni? No nem ülök egész nap a gép mellett, sokat gyalogolok, de egyéb torna nem fér bele az időmbe, de őszintén szólva energiám sincs rá.

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen hozzáállással nem sokat...
2009. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem tornáztam,és fogytam 18kilót ezzel a diétával:)

vágj bele!sok sikert

2009. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Az gáz, mert hiába eszel keveset, nem fogsz fogyni. Én pl leakartam 3 kilót adni, és odafigyeltem mit ettem, egy hónapig, nem lett semmi. Koplalni meg ne koplalj, mert a duplája fog visszamenni.

Csupán napi fél-egy óra mozgás elég (kocogás, gyaloglás, bicaj, torna)

Otthon lefekvéskor az ágyban az ABC -betűit 45 fokos szögben feemelt lábaiddal írd a levegőbe ... az F-nél már érzed hogy az izmok erősödnek. Szerintem ne legyél lusti, nincs értelme. akkor az ágyban tv közben tornázz!

2009. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is sokszor a tvnézés közben tornáztam.Kellemest a hasznossal:)

Amit te csinálsz abból nem lesz semmi.Ülsz és várod a csodát?Mert nem lesz,ne haragudj.Ha ezért lepontozol,hát így jártam.Próbáld ki Rubint Réka valamelyik dvdjét.Én a 4X 20 percet ajánlom,az nekem bevált:)

2009. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok...kösz a lepontozást


ad 1.) ha már valaki így áll hozzá a diétához, életmód váltáshoz hogy "jaj nekem nincs időm" az már rosszul kezdődik


ad 2.) a "zsírégetés" az aerob folyamatoknak köszönhető, azaz ha te fogyni akarsz edzeni kell, hogy izomzatod fejlődjön aminek köszönhetően az edzés folyamán kiürülő glikogéneket a szervezeted a testzsírból állítsa elő.

2009. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én 19 éves lány vagyok.162cm magas,58kg.Nem vagyok túlsújos,

csak a pocakom,valamint a fenekem kicsit nagy,és ezért kezdtem el a 90napos diétát.Már több mint egy hónapja csinálom,és kb 3,4kg-t adtam le.Nem koplalok,hanem rendszeresen főzök magamnak.Esténként megyek futni kb 20percet,ezenkívűl nem tornázok.

Ha többet szeretnél fogyni,akkor mindenképpen tornázz valamit,vagy kocogj!!

Sok sikert

2009. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi őszinte válaszokat! Egyébként senkit sem pontoztam le, csak azért, mert megírta véleményét, melyek többségével magam is egyetértek.

Kérdésemhez azonban némi kiegészítést szeretnék fűzni, talán azért is, hogy kicsit megvédjem magam.

Az idén már második alkalommal csinálom a diétát, most tartok a 62. napnál. Először januártól áprilisig bűnözés nélkül, a jelenleginél több tornával, biciglivel leadtam 15 kg-ot. Most sajnos valóban lustább vagyok, max. a napi gyaloglás van csak meg, így tartok a -8 kg-nál. Kevés volt a szünet a két kúra között, valahogy a kitartásom sem a régi, nem bűnözöm, csak hát az intenzív torna nem megy. De azért az ABC-s gyakorlatot kipróbálom, az talán még menni fog! :-)

2009. júl. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!