Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én szeretnék hízni de hogyan?

Simad kérdése:

Én szeretnék hízni de hogyan?

Figyelt kérdés
Akármit eszek nem bírok hízni, jelenleg 75-80 között ingadozok.?

2022. máj. 10. 03:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Estére lefekvés előtt egyél nutellát nem zsírszegény túróval.
2022. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
94%
Engem is érdekelnének tanácsok
2022. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%

De nincs tanács. Nem értitek? Legalább egy femina.hu cikket olvassatok már el a fogyásról/hízásról.

Kalóriatöbblet. A tartós kalóriatöbblet által megindul a zsírraktározás, a testzsír százalék növekedése, ezáltal elkezdődik a hízás. Ennyi. Ezt ma már szerintem az óvodások is tudják.

A kalóriatöbbletet értelemszerűen könnyebb szemét kajával biztosítani a magas kalóriatartalmuk miatt, pont ez a baj velük fogyás és egészség szempontjából. Nyilván zöldséggel és gyümölcssel sem lehetetlen, hiszen én voltam vegánként is kövér, de értelemszerűen milka csokival, kakaóscsigával, mirelit pizzával és hot doggal könnyebb behízni.

Ha ezt akarjátok, akkor hajrá. Hogy miért akar bárki is teljesen feleslegesen behízni, gurulni, azt nem tudom, de biztos 16 éves vagytok. Más magyarázat nem nagyon van. Ha meg akartok halni, akkor van annak egyszerűbb módja is, mint 2-es típusú cukorbetegségben vagy koszorúér szűkületben elpatkolni, sok évnyi szenvedés és kórházba járogatás után.

2022. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!