Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi jó ebbe a 90 napos diétába...

Mi jó ebbe a 90 napos diétába hogy mindenki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Jo a marketingje...

Ez a cikk inkabb realis szamomra:

[link]

(Tigi)

2008. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem tudom, hogy működik, de én 12 kilót fogytam alatta, úgy hogy nem éheztem.
2008. dec. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Az jó benne hogy úgy csináltam végig h észre sem vettem mert mindent ettem csak a megadott napon és így fogytam 12 kg ráadásul kb 1 hete lett vége és tartom a súlyom pedig itt volt a karácsony:)!!!!!
2008. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is bejött, 15,5 kg fogytam vele és tényleg nem éheztem. Pedig olyan szigorúan sem vettem, mert pl. a főzelékeket simán berántottam vagy behabartam. Én két hónapja fejeztem be és azóta sem jött vissza egy kiló sem.
2008. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
tigi.....
2008. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

ok 12-15 kilo.

De csinalt valaki elotte meg utana testzsir % merest?

(Tigi)

2008. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Masreszt meg keves az informacio.

1, Ugyanannyit ettetek elotte mint kozben csak napokra valogatva?

2, A dietaval egyutt elkezdtetek sportolni?

3, A dieta elkezdese utan jobban megvalogattatok, hogy mit esztek?

Mert ha a valasz akarmelyik kerdesre is "igen" akkor...

... akkor ertem.

(En mostmar komolyan ra akarok jonni, hogy hogy silerult ezzel fogyni, mert en nem ertem a lenyeget azok utan sem hogy olvastam direkt pro es kontra)

(Tigi)

2008. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Én az ellenzők táborához tartozok, annak ellenére, hogy egyszer végig csináltam és fogytam 15 kilót. Ennek 3 éve és azóta mind visszajött. Nem az első két-három hónapban, hanem szépen folyamatosan.

Akkor, amikor csináltam, sokkal kevesebbet ettem, mint előtte. Nyilván ezért is ment a fogyás. Igaz utólag visszagondolva nevetséges, hogy fogytam, annak ellenére, hogy mondjuk csokoládétortát ettem.

Nem sportoltan közben semmit, mert úgy voltam vele, hogy minek, hiszen megy a fogyás.

Aztán meg is lett az eredménye. Abbahagyás után visszajöttek ugyanazok az ételek, amik a diéta során tiltva voltak és nagyobbak is lettek az adagok.

Szereintem nem jó ez a diéta, mert nem tanit meg arra, hogy hogyan együnk egészségesen. Az meg nem jó, hogy csak rizst ettem egész nap, másnap meg csak tésztát.

Azóta elkezdtem egy normális, kiegyensúlyozott, egészséges étrendet, amit dietetikus állitott össze szémomra és a fogyás igy is működik. Sokkal lassabban, de nem bánom. Közben elkezdtem sportolni is és ma már az is az életem része lett.

A 90 napost nem ajánlom senkinek. Inkább keressen egy szakembert, aki összeállitja és elmagyarázza az egészséges kajálás szabályait, amit egész életben lehet csinálni és ezáltal soha többet nem lesznek súlyproblémák.

2008. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Kedves elottem szolo:

Igen, igy lehet lefogyni, es egeszsegesen elni!

Te mar jo uton haladsz, nagy-nagy pirospont neked :)

(Tigi)

2008. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Tigi kérdésére válaszolva, én és a barátnőm csináltunk testzsír % mérést. A barátnőm -10 kg-jából még öt kg sem volt zsír. Az izomokat bontotta le. Én a PSMF-el diétáztam, nekem szinte 100 % zsírégetés történt,90 kg-ról fogytam 55-re.Még 5 kg kell leadnom, ezt is ezzel a módszerrel fogom. Ő ugye a 90 naposat csinálta. A gyomra tönkrement, először nem tudtuk kitalálni, mi az állandó gyomorfájása oka, az orvos szerint a gyomra savegyensúlya borult, valószínűleg a rendszeres CSAK gyümölcsevéstől. Szóval félreértés ne essék, nem a gyümölcsevéssel van baj, hanem hogy hónapokon keresztül délig nem evett mást, csak azt. Hasonló szép mellékhatásokat kívánok a diéta kitalálójának, és hirdetőjének. Gratulálok.

Ja, és mind a ketten csak úsztunk és bicikliztünk mellette, heti két alkalommal másfél órát.

2008. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!