Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ezek hány Kcalek?

Jasminqwp2 kérdése:

Ezek hány Kcalek?

Figyelt kérdés

1 gombóc tölcsér nélküli Velencei álom fagyi

Pasa kebab: 1 db junior Dürüm

Starking alma (kicsi)

Sajnos drága nagymamám nem fogadja el hogy diétázom ezért nem szeretek hozzá járni annyira mert mindig megtöm

És napi bevitelem az is általában 500 kcal szokott lenni ezért ma mrgprobaltam többet mozogni és így is csak 400 kcal egettem el most mi legyen? Nem akarom hagyni a diétát..

Mellesleg abc diétát vagyok és most elege átléptem... szóval holnaptól újra..



2023. máj. 29. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nulla adat alapján nulla érdemi információt lehet adni kalóriaérték szempontjából, viszont egyetlen napon semmi nem múlik. A fogyás nem egyik napról a másikra történik, hanem hétről hétre, hónapról hónapra. Ma túllépted a kalóriakereted, ez van, holnaptól megint deficitben leszel, aztán szevasz.
2023. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

"Sajnos drága nagymamám nem fogadja el hogy diétázom ezért nem szeretek hozzá járni annyira mert mindig megtöm"


Nem kötelező elfogadni azt, amivel kínálnak. Mindenhez 2 ember kell :)


500 kalória pedig semmiképp sem a napi kalóriabeviteled, különben már 2 hét után a kórházban kötnél ki. Nyugodj meg, elszámolod a kalóriád. :D


Ha pedig valóban vagy annyira hülye, hogy 500 kalóriát egyél, akkor keress fel egy pszichológust, mert nagyon nagy bajok vannak nálad fejben sajnos. Ennyi hülyét..

2023. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2-es: de igen, annyi az. 500 kalória. Ez az ABC éhezés vagy úgymond "diéta".


És emlékszem az 5 nappal ezelőtti kérdésére. Sajnos sikerült a legrosszabb tanácsokat adó válaszolóra hallgatnia.

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


Kérdező!

1 gombóc fagyi lehet kb. 100 kcal

100g dürüm kebab kb. 176 kcal

1 kis alma kb. 50 kcal

Összesen 326 kalória.


Ez semmi. Ez konkrétan éhezés. Emiatt rosszul, gyengének is érezheted magad.


Legalább minimum napi 1200 kalória kell egy átlagos felnőttnek. És egy átlagos felnőtt napi 2000 kalóriával tudhat szintet tartani.

2023. máj. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szép, hogy a kebabnak 100 gr-ja átlagban ennyi, de egy kbab kb 300gr
2023. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
1
2023. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!