Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ti, akik januárban kezdtétek...

Ti, akik januárban kezdtétek a 90naposat hogyan telt a tegnapi és a mai nap?

Figyelt kérdés
Nekem a gyümölcs-reggelitől kicsit ég a gyomrom, remélem elmúlik majd...........
2009. jan. 2. 12:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
71%
Helló!Én is tegnap keztem nekem a gyümölcs elég kevés volt,nekem is égett tőle a gyomrom egy kicsit.De ki kell bírnunk hogy eredményes legyen!
2009. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Tessek errol beszelek.

Nem egeszseges ez a 90 napos "ize" !


De ha mar itt tartasz, akkor egyel sok zoldseget, azok lugositanak es kompenzaljak az elsavasodott gyomrodat.


Neked is inkabb dietetikus altal osszeallitott etrendet javasolnek, meg sportot mert így ebben a formaban csak beteg leszel.

(Tigi)

2009. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Az elso valaszolonak:

Kitartas es akkor lesz eredmenye, pl gyomorfekely...

Ezzel a dietaval csak az izomzatotokat szeditek szet!

Keressetek meg egy dietetikust, benne bizzatok ne egy interneten terjengo osszetakolt csodadietaban!

(Tigi)

2009. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

A gyömölcsök mellé egyél kétszersültet vagy kevés olajos magvat. Kerüld a nagyon savas gyümölcsöket!

Sok sikert a diétához. Én ma kezdtem el. Már egyszer csináltam, de csak 2 hónapig és 8 kg-ot fogytam vele. Most megint elkezdtem, pár kilótól még szeretnék megszabadulni.

Petranova

2009. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Nyugodtan le lehet engem pontozni, de a betegseg meg majd titeket fog kipontozni...

Majd meglatjuk ki nevet a vegen :)

De azert azt kivanom, hogy maradjatok egeszsegesek!

(Tigi)

2009. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
akinek van csak úgy kilenc ezer forintja h pár kérdést feltegyen egy dietetikus és szinte midnekinek ugyan azta diétát ajálnja az tegye meg:s én is a 90 napos diétát keztem el:D nekem nehezen megy eléggé:S sokan bűnözök
2009. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
előző vagy: ja am ti mit ettetek eddig? honnan néztek recepteket miket ezstek?
2009. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"akinek van csak úgy kilenc ezer forintja h pár kérdést feltegyen egy dietetikus és szinte midnekinek ugyan azta diétát ajálnja az tegye meg:s én is a 90 napos diétát keztem el:D nekem nehezen megy eléggé:S sokan bűnözök"


Inkabb a 9000 forint es egeszseges fogyas, mint egy "jolsikerult" dieta utan 100.000-et otthagyni az orvosnal, meg a gyogyszertarban...

Az hogy majdnem ugyanaz, amit irnak a dietas menuben az egy dolog, viszont a mennyiseg a lenyeg az meg egyenre van szabva, es az a lenyeg!

Es ha sokat bunozol dieta kozben, akkor hagyd nyugodtan abba, feleslegesen kinzod magad. Nem oltaskent de tenyleg.

Inkabb varj egy kicsit keszulj fel ra lelkileg es csinalj valamit normalisan vagy ne csinalj semmit. Itt a kozeput nem nyero, de most komolyan.

(Tigi)

2009. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tegnap még könnyű volt nagyon, bár ettem egy kis krumplipürét a husihoz. Ma viszont nem csináltam semmi rosszat :) és örülök hogy végre néha éhes vagyok, és a diétának hála megállom a nassolást :D én csakúgy nem tudom eldöntetni hogy akkor 6 után nem eszem. ez a diéta megkönnyíti a dolgom.
2009. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hogy birod ki, hogy nem vagy éhes?:S én folyton kívánom a kaját és nagyon sokat bűnözök! de holnap már tényleg szigurú leszek:D MINDENT BELE!!!!!!!
2009. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!