Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki sikeresen végigcsinálta a...

Aki sikeresen végigcsinálta a 90naposat, soha nem bűnözött közben (evés terén:-)?

Figyelt kérdés
Mindig, mindent előírásszerűen csinált?
2010. jan. 17. 17:57
 1/7 maundrel ***** válasza:
100%
én végig csináltam, soha nem bűnöztem...annyit talán hogy a 3 víznapból csak egyet tartottam meg.
2010. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is ugyan annyit bűnöztem mint az előző válaszoló :) valahogy annyira megszoktam az egész rendszert,hogy nem is kívántam mást enni^^ habár én 3x csináltam végig egymás után..xD és azóta is egy zöldalma a reggelim :)

15L

2010. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A 90 napos diéta nem jó diéta, és csak rosszat tesztek ezzel a szervezeteteknek, mert abban 4 naponta esztek fehérjét, és az emberi szervezetnek szüksége van 12 óránként fehérjére. Sajnos nem tájékoztatják a fogyókúrázókat, csak nyomatják a károsabbnál károsabb diétákat. Ha ne eszel elég fehérjét ami lehet szója, tej, tojás, hús, sajt, joghurt, stb... az a szellemi funkciók romlásához is vezethet, pláne a fizika funkciók romlásához, megbetegedések, gyengeség léphet fel... És amit nem látunk... elkezd lebontódni az izomzat, amit persze nem érzékelünk, szal kell 12 óránként mindenkinek fehérje. És ha érdekel más diéta, olyan ami tényleg nem tesz tönkre,akkor szóljatok.
2010. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

Tehát azok a vegák, akik semmilyen állati eredetűt nem fogyasztanak szellemileg és fizikailag is teljesen leépültek?

2010. jan. 18. 08:47
 5/7 maundrel ***** válasza:

(az első vagyok)


Az tényleg igaz hogy annyiban nem egészséges ez a diéta hogy nem viszel be minden nap fehérjét, és hogy abból amit lefogysz annak a nagy része izom lesz. Amikor elkezdtem ezt a diétát akkor nem sokat tudtam a diétákról, és hálaisten nekem nem is kellett sokat fogynom, kb. 8 kilót fogytam, és bár ez azóta sem jött vissza... de ... hát hogy is mondjam.. én úgy képzeltem hogyha befejezem ezt a diétát akkor majd szép lapos hasam lesz stb... ugyan tényleg vékonyabb lettem a hasam egy kicsit kisebb lett, de közel sem lapos, és mindenhol olyan puha vagyok hogy csak na... és ez azért van mert izomból fogytam nagyrészt..a zsír meg rajtam maradt..szóval hiába vagyok 55 kiló..még is - a magas testzsírszázalékom miatt) mégis -ugyan csak picit- de elhízottnak számítok :S Szóval most nem diétázom, viszont figyelek a fehérjebevitelre, és többször eszem egy nap, az édességet sem vetem meg -bár arra is odafigyelek- és ami a legfontosabb, hogy tornázom. Szóval megpróbálok megszabadulni a zsírpárnáktól, és egy kicsit izmosodni :)

2010. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, azt nem írtam le kettővel ezelőtt hogy mi van a vegákkal... Akkor legyen valaki vega, ha kellő szakértelme van hozzá, és megvan a kellő anyagi ráfordítása a táplálkozásra... elég sok olyan növény van, amiben van fehérje(borsó, bab, szója..), vagy omega3 zsírsav(len), amit a nem vegák a húsból, tojásból, tejtermékekből nyernek. De tény hogy aki annyira nem ért hozzá az ne legyen vega. Szerintem érdemes lenne középsulikba is felvilágosítani a diákokat a helyes táplálkozásról.. de ez a jövő zenéje.

Pl az őskorban, ókorban... azért nem voltak annyira fejlettek szellemileg az emberek, mert nem vittek be elég fehérjét, nem olyan volt a táplálkozásuk, ma nézd meg, mindenki suliba jár, feltaláló, ilyenek...

Tehát a 90 naposat felejtsd el, mert tönkrevágod magadat.

2010. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

most azt írjátok hogy a babban meg a borsóban van fehérje, de akkor miért mondják sokan hogy a 4 napból 3 nap szénhidrátot esznek a 90 napozók, és 4 naponta jutnak fehérjéhez.

Szóval valaki nem mond igazat.

2011. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!