Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A Lindaxa gyógyszer elég...

A Lindaxa gyógyszer elég hatásos? 160kg-vagyok mi a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Futni,megterhelő mozgásokat nem nagyon tudok végezni 172cm-magas vagyok keveset eszem mégis csak 1-2kg megy le.
2009. jan. 2. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Har orvos ajanlotta, akkor biztos meg volt ra az oka, ha csak lattad az ujsagban es jol nezett ki akkor NE VEDD MEG.

Keress fel egy dietetikust, o majd a megfelelo etrendet fogja neked osszeallitani, amivel tenyleg le tudsz fogyni.

Tablettaktol nem fogsz fogyni, ne is almodj rola, a fogyas a taplalkozason mulik elsodlegesen, masodlagosan a mozgastol es ha az elobbi ketto rendben van akkor erdemes talan valami zsiregetovel besegiteni, de addig nem.

Ha keveset eszel ritkan akkor a szervezet persze, hogy beall raktarozasrsa, ezert kell a dietetikus tanacsa!

(Tigi)

2009. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosi felügyelet mellett szedhető a minél gyorsabb fogyás elérése érdekében, de gyógyszer nélkül is nagyon szép és tartósabb eredményeket lehet elérni.
2009. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én nem ismerem ezt a gyógyszert, de én a METABOLT tudom neked ajánlani! én fél éven keresztül szedtem és fogytam töle 18 kg-ot! Nem sportoltam mellette igazán, inkább sokat mászkáltam ide-oda hogy legyen mozgásom! az étrenden változtatni kell mindenképp, mert akkor nincs hatás! én beszéltem diabetikussal és ö nekem azt javasolta hogy egyáltalán ne egyek zsiros ételt se olyat ami cukrot tartalmaz! én nem csináltam 5 fogásos kajákat magamnak csak egyszerüen zöldségeket ettem! a mennyiséget mindig csökkenteni kell! ez nagyon fontos nem szabad tágitani a hasat!Attol ne félj hogy csak 1-2 kg megy le, mert amikor fogyozik az ember és ha már a zsirt ami a szervezetedbe van elégeti a tested akkor meláll a fogyás és szépen lassan hetente 1-3 kg megy le! van amikor 1 kg megy le 2 hét alatt! És nem akarok neked hazudni de pokolian nehéz megállni hogy ne egyél azt amit te akarsz!!!! nekem nagyon nehéz volt!! én 80 kg ról fogytam le 18 kg-ot!!! és ez már egy éve volt és még mindig tartom a sulyom!! a METABOL gyógyszer aszthiszem 5000 ft de hatásos!!!!!!


Sok sikert kívánok a fogyáshoz!!! Lány/18

2009. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Igen én 125 kilo voltam még Oktoberben. Most 115 körül mozog a mérleg, a háziorvosom ajánlotta és írta fel a Lindaxát. Ne várj csodát! A gyógyszer kb 2-4 nap mulva kezdi elégi hatását ami azt jelenti hogy nem vagy éhes, legalábbis nem annyira és ha eszel is az eddigi adag fele mennyiségével jól laksz. Természetesen próbálj a gyógyszer melett diétázni, méregteleníteni, sok tea, zöldség sovány hús-csirke, pulyka stb... Ha már lemegy egy pár kiló könnyeben érzed magad, és a mozgás is könnyebb lesz. Figyelj oda arra is, hogy reggelizz, ebédelj vacsorázni viszont este 6 után ne próbálkozz.. 1-2 hét alatt rá áll a szervezeted erre az életformára, de ha elkap a hév hamar vissza is tud ám menni. Sok siket kívánok neked! remélem sikerülni fog.!
2010. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!