Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyott már valaki a 90 napostól?

Fogyott már valaki a 90 napostól?

Figyelt kérdés
Helóka én hétfotol kezdem a 90 napossat és érdekelne,h valaki fogyott-e már tole és ha igen mennyit,jah és aki szeretne velem dumcsizni az vegyen fel msn-re bibike120@hotmail.com
2009. jan. 4. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem anyukám csinálta végig és nagyon hatásos volt!Csak tényleg bekell tartani.
2009. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Az elöző vagyok. 17 kg-ot fogyott töle. Ha nagyobb súlyfelesleg van ( 30-40 kg) állitólag még több lemegy.
2009. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Bemasolok egy valaszt egy masik hasonlo kerdesre:

"Tigi kérdésére válaszolva, én és a barátnőm csináltunk testzsír % mérést. A barátnőm -10 kg-jából még öt kg sem volt zsír. Az izomokat bontotta le. Én a PSMF-el diétáztam, nekem szinte 100 % zsírégetés történt,90 kg-ról fogytam 55-re.Még 5 kg kell leadnom, ezt is ezzel a módszerrel fogom. Ő ugye a 90 naposat csinálta. A gyomra tönkrement, először nem tudtuk kitalálni, mi az állandó gyomorfájása oka, az orvos szerint a gyomra savegyensúlya borult, valószínűleg a rendszeres CSAK gyümölcsevéstől. Szóval félreértés ne essék, nem a gyümölcsevéssel van baj, hanem hogy hónapokon keresztül délig nem evett mást, csak azt. Hasonló szép mellékhatásokat kívánok a diéta kitalálójának, és hirdetőjének. Gratulálok.

Ja, és mind a ketten csak úsztunk és bicikliztünk mellette, heti két alkalommal másfél órát."


Ha le akarod bontani az izomzatodat es tonkre akarod tenni a gyomrod, akkor hajra!

(Tigi)

2009. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszike :))
2009. jan. 4. 12:53
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, fogytak, nyugodtan kezzd el te is! Én "Már" a 3. napnál vagyok :) hajrááá
2009. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolso válaszolotol kérdem: te h birod ki h ne nassolj?:S én olyan sokat bűnözök:(...
2009. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 90 napos nagyon nem jön be!

Próbáltam!

És sok rosszat hallok róla!

2009. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 99kg-83kg fogytam igaz vissza jött 5kg, de most megint neki vágok.
2009. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max az bontja le az izomzatát aki koplal és nem sportol.Akinek meg ég a gyomra a gyümölcstől az ne almát egyen.(zöldséget,barackot,banánt csak keveset...)
2009. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki azt írja h nem jött be vagy h hülyeség ez a diéta először próbálja ki...és ha nem tudja betartani bele se kezdjen.Mert a sok bűnőzés=hízókúra.Aki támadja ezt a diétát azt sem nagyon értem minden van a diétában amire a szervezetnek szüksége van.Sokan azt hiszik h mindent lehet enni de nem.Mozogni kell,csökkenteni az adagokat...én holnap kezdem el a diétát.De ígérem megírom az eredményt!
2009. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!