Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van olyan aki le is fogyott a...

Van olyan aki le is fogyott a 90 napos dietaval?

Figyelt kérdés
En most akarom/tam kiprobalni.... de ahogy szetneztem itt itt szinte mindenki csak ellene van.....+ ahogy lattam az etrendet, h pl estere kalacs, suti.. :o ezzel hogy lehet fogyni? azok akik fogynak azok miert?
2011. márc. 9. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én fogytam vele 17 kilót.De a végeredménye nem ez.Úgy néztem ki mint aki súlyos rákbetegségből gyógyult volna fel.Volt aki meg is kérdezte,hogy meggyógyultam már,mert elég pocsékul nézek ki..Mivel a 90 napos diétát nem lehet végtelenségig csinálni,mert totál tönkre teszi az embert,így bár továbbra is figyeltem mit eszek,és nem zabáljak a kilók visszajöttek.Most újra 17 kilóval vagyok több mint voltam..Most újra fogyózom,de semmiképpen nem a 90 napossal..Nekem nem jött be..
2011. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kosz a alaszodat, es elarulod most mivel probalkozol? mert nekem is eleg sok sulyfeleslegem van... 82 vagyok /65-70 a cel/ ....de foggalmam sincs mibe fogjak bele :S
2011. márc. 9. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:

megint én vagyok..Én 89 kiló vagyok,és 2 hete kezdtem a fogyókúrát.Eddig 4 kilót fogytam le,és nem koplaltam.

Voltaképpen mindent ettem amit a család csak bögre adaggal.

Reggel mindig 1 bögre zabpelyhet eszek.Ha éhes vagyok(4-5 napig bizony állandóan éhes voltam,de most már nem) akkor felvágtam egy paradicsomot,uborkát,és azt ettem.Sok vizet iszok,és időnként joghurtot is eszek..Az ebédem az amit a családnak főzök..De ez is csak bögre mennyiség. Ma pl: Rakott babot sütöttem.Fogtam a 2.5 dl bögrét,és beleraktam annyi babot ami belefér.Ennyi az adagom.Egyébként az egész egy kistányérra ráfér..

Persze mellette minden nap edzek fél vagy háromnegyed órát,és amikor csak tehetem megyek úszni..Jelenleg most 85 kiló vagyok..de nem sietek..szép lassan lemennek a kilók,és jól is érzem magam,mert nem érzem azt,hogy megvonok magamtól mindent..

Ja! Kenyeret nem eszem,és nem nassolok..(régen ezeket is ettem)

Ha gondolod akkor megírom,hogy május elejére mennyit adtam le,mert akkor megyek nyaralni,és abban reménykedtem hogy 5-7 kilót addigra leadok..

2011. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én két szülés után fogytam 14 kilót,majdnem arra amennyi voltam.Nekem egy deka sem jött vissza,és nagyon jól érzem magam a bőrömben.Mondjuk én majdnem mindennap sportolok is mellé,heti háromszor aerobic-torna, egyszer kosár mi tiszta futás,másfél órás séta,és néha még az úszás is belefér. Szerintem kell a sport is,kinek mi válik be...nekem ez a módszer nagyon bevált,és örülök neki:)::) Sok sikert neked is,vagy ezzel a módszerrel vagy mással!Üdv
2011. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem valami egészséges dolog, visszajön minden leadott deka, plussz a kálcium kiürül a szervezetböl, saját tapasztalatbol mondom, hogy nem hatékony!
2011. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Utolsó előtt vagyok,nekem nem jött vissza semmi,és kálcium hiányom sincs, csak fantasztikusan érzem magam a bőrömben,és sokkal kiegyensúlyozottabb is vagyok:). ha odafigyel az ember és sokat sportol nem jön vissza.Ez nem azt jelenti,hogy ajánlom,csak nekem bevált és örülök.

Mással is lehet próbálkozni persze illetve csak a mozgással.

2011. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia. Én 1 hónapig csináltam, sikerült vele leadnom 8 kilót, amiből 1 sem jött vissza. :) Nem tornáztam, nem sportoltam mellette semmit, csak a munkába menet gyalog mentem (kb 10 perc séta).

Én ma kezdtem újra, mivel a szülés után még maradt rajtam pár kiló felesleg. :(

2011. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia. Én egyszer végig csináltam, fogytam 13 kg-ot, és nem is jött vissza, aztán megszületett a kisfiam,és fogyóznom sem kellett magamtól lefogytam, most a második fiam születése után nem sikerült az elmút két évben így most újra belefogtam,azt nem tudom mennyit fogytam mert nem álltam mérlegen még, 3 hete csinálom.Most késik a menstruációm már lassan egy hete és azt mondják ez a fogyókúra miatt lehet, de úgy tudom más fogyókúrák is hatással lehetnek a hormonháztartásra.Mikor legutóbb csináltam nem volt semmi problémám vele, sőt amikor befejeztem még utánna is fogytam 2 kg-ot.
2011. márc. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszokat :))

en marcius 9diken kezdtem el,es azota lement 2 kg.. szal orulok :)) tudom nem sok..de akkor is orommel tolt el..,de hol van meg a maradek 15kg...:S

2011. márc. 19. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 13 kg-t fogytam tőle, nem jött vissza semmi, pedig 3 éve csináltam.
2011. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!