Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 100%-os gyümölcslevet szabad...

100%-os gyümölcslevet szabad inni?

Figyelt kérdés
Nagyon megkívántam...olyna jol esne:)
2009. jan. 4. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor igen.
2009. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szabad :) ha nem adtak hozzá cukrot. én megiszom napi fél litert suliban, így nem vagyok éhes ebédig.
2009. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?:)
2009. jan. 4. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"szabad :) ha nem adtak hozzá cukrot. én megiszom napi fél litert suliban, így nem vagyok éhes ebédig."

Na ez aztan marha egeszseges lehet... Es mit csinal a gyomrod egesz delelott? Gondolkozz el rajta.


Lehet, csak vedd figyelembe, hogy szinte mindegyik teli van cukorral, ugyhogy csak mertekkel!

(Tigi)

2009. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak olyan gyümölcslevet iszom, amit én csinálok. Turmixgépben végül is minden pépesíthető, és némi víz hozzáadásával kész a gyümölcslé. Churchill mondta, hogy csak abban a statisztikában hisz, amit ő hamisított. Én is csak abban a gyümölcslében hiszek, amit én...


Lehet a gyümölcsöket és a zöldségeket kombinálni. Én pl mindenbe teszek gyömbért. A szőlő+citrom+gyömbér nagyon jó, vagy mostanában a mandarin+sárgarépa+gyömbér. De vannak ennél bonyolultabbak is.


Lehetőleg minden téren célszerű kiiktatni a táplálkozásunkból a készételt/készitalt, mert ezek tele vannak vegyszerekkel, sóval, cukorral. Egy kész gyümölcslében is van minden, csak gyümölcs nem. Nem olyan nagy macera ezt magunknak megcsinálni.

2009. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tigi! OKÉ, igazad van, a gyümölcsök egészségtelenek, aki feltalálta hogy meg lehet enni, meg kell kövezni.

Mindenkit csak szídsz, de értelmes dolgot még nem írtál sehova, amennyit láttam. Próbáld magad mérsékelni.

2009. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdeztél 17 vagyok. én írtam hogy suliba gyümilét iszom. meg az előző választ is.
2009. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!