Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Paradicsomlevet lehet inni a...

Paradicsomlevet lehet inni a 90 nqpos alatt? 100%-os gyümölcslevet? És ha igen mennyit? Holnap gyümölcsnapom lesz. Mennyit ehetek gyümölcsből egész nap, összesen?

Figyelt kérdés
Olvastem, hogy lehet magvakat is enni. Mit? Mennyit?
2009. jan. 4. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is holnap lesz gyümölcsnapom, én úgy olvastam, hogy gyümölcsöt annyit amennyit akarsz de természetesen nem banánból meg szőlőböl, inkább narancsból, alma stb.

És 1-2 maréknyit lehet enni azt hiszem az apróbb gyümölcsökból!!!



Hány éves vagy?

2009. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
27. Eddig jól bírom a mai gyüminapot. Csináltam gyümölcssalátát, így ne olyan unalmas. Te mennyi vagy?Hogy bírod?
2009. jan. 5. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Igen, a paradicsomlé is gyümölcsnek számít. Nekem ez a megmentőm, ugyanis felforralom, teszek bele egy csipet sót és ízlés szerint édesítőszert és gyümölcs napon forró paradicsomlevest eszek. Így egy kicsit becsapom magam és nem olyan nehéz a nap.

100%-os gyümölcslé hozzáadott cukor nélkül és paradicsomlé korlátlan mennyiségben fogyasztható, csak vigyázni kell az arra hajlamosoknak, ugyanis a narancslé is és a paradicsomlé is gyomorsavtúltengést okozhat.

2009. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!