Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Betartom. 2 hét alatt miért...

Betartom. 2 hét alatt miért nem fogytam semmit?

Figyelt kérdés
2008. jan. 10. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos? Attól függ hány kiló vagy. Egy 100 kg-os ember ha egy normális kúrát betart akkor két hét alatt (ami nagyon sok idő) akár 5 -kg-t is fogyhat ha nem többet. De mondjuk 53 kg-ból 3 leadni sokkal nehezebb. arra szinte csak a sport segít ott éhezésnek nincs értelme.

Nem mindegy mit tartasz be és hogy csak te gondolod betartottnak vagy az tényleg úgy van. sokan mondják "én már mindent kipróbáltam semmitől nem fogyok"

Igazi diéta, ami éhezés, mert ha nem ehetsz azt amit szoktál az nagyon rossz. ès mozgás. más nem kell hozzá. A mozgás lehet napi séta vagy komoly edzés is.

2008. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a májadban teli van a keményítőraktár. A csökkentett energiabevitel kezdetén a szervezet először a májban raktározott keményítőt használja fel. Ha az kiürült, utána kezdi a bőr alatt tárolt zsírt lebontani. Nem akarlak megvigasztalni, de nekem majdnem 1 hónap volt mire a szervezetem a zsírt kezdte bontani. Már épp készültem feladni az egészet, mire lement az első kiló. Kitartást kívánok Neked! Ha tényleg mindent betartassz, hamarosan megindul a fogyásod is.
2008. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos hogy igyál naponta 1,5-2liter vizet.
2008. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mozgás is fontos!!! Egyébként van aki az első két hétben sokat fogy aztán hetekig semmit,van akinél nehez indul be a fogyás,de aztán megy le rendesen.Hidd el te vagy a szerencsésebb,fő a türelem és a kitartás.
2008. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is betartottam. A 90 nap alatt 5 kg-t fogytam osszesen. De ugyanigy jartak a kolleganoim is, akikkel egyutt csinaltuk. Nekunk a 15-20 kg fogyas nem lett igaz, pedig nehanyunkra bizony annyi is rafert volna :). Most massal probalkozom.
2008. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Májban keményítő?! Jesszus! Elnézést kérek de késztetést érzek ekkora hülyeségre reagálni. A NÖVÉNYEK tárolnak keményítőt az állati szervezet glikogént raktároz (és zsírt). DE! A glikogénraktárak a májban és a harántcsíkolt izmokban hamar kifogynak és ekkor már a zsírt hasznosítjuk.


A kérdezőnek:

Szia!


Ne keseredj el, 2 hét nem nagy idő. Nem tudom mennyi kilóról indulsz de pl én 80ról indultam és hát ez a súlytöbblet durván 1,5 év eredménye, 2 héttől nem várhatunk csodát! Ha meg alacsony súlyról indulsz mint már korábban is írták akkor arról nagyon nehéz fogyni. A legfontosabb a kitartás, ha betartod a diétát és szakítasz időt sportolásra meg lesz az eredménye! Ha nem 3 hónap múlva de mondjuk fél év -1 év. :-)

2008. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem vágom
2009. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!