Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 100 kilóról indulok, és már...

100 kilóról indulok, és már többször fogytam nagyon sokat 20-30 kilókat. Ha rendesen betartom a diétát, mocorgok kicsit mint az előző fogyózásoknál, akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem kötekedés. De mit gondolsz ha sikerült megszabadulnod a kg-tól utána mit csinálsz eszel és élsz úgy mint előtte? Mert akkor bele se fogj.

Egyébként ilyen óriási súlynál szerintem nem hatásosak a divat fogyik.

Diet.

2008. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

100 kilónal 20-30 nem sok. olyan mintha 70 kilónal 5-6 kiló.

azt írod többször fogytál akkor ezekszerint vissza jön. menj el dietetikushoz aki össze állít étrendet és megmondja mit mozoghatsz, esetleg személy edzö össze állít mozgás fejtákat neked.

2008. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne az előző diétáidat használd, láthatod, hogy az nem jó, ha visszahízod a kilóidat. Neked teljesen át kell alakítani az életmódodat. El kell hagynod az üres kalóriákat: finomított fehér lisz ( kenyér, péksüti, keksz és a többi szemét) finomított kristálycukor, tészta, rizs,krumpli, cukor a kávéba, teába, cukros üdítő, és persze az édesség is. Alternatíva a barna kenyér és barna rizs, de ezt sem kétpofára. Neked különösen fontos, hogy az anyagcseréd begyorsuljon, egyél többször egy nap, mindig kicsit, és akkor az emésztőtraktus mindig mozgásban lesz. A gyümölccsökkel óvatosan bánj, mert elég cukrosak, kivéve a savanyúbbakat. Pesze ehetsz belőlük mert ugye szezon van, finom, vitamindús stbb:):):):) Ekkora súlyfelesleggel nem fog menni az aerob és egyéb ugrabugra, úgyhogy tempós séta, vagy úszás de legalább fél órát minden alkalomma, hogy hasson. Tarts ki!! Meglátod jobban fogod magad érezni, már az első öt kilónál is.
2008. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kössz a jó tanácsokat!


Nem mindig 100-ról indultam ,volt, hogy 80 vagy 90-ről. nekiálltam a 90 naposnak! És az eddigiekhez képest ez maga a megváltás mert végilis ésszel mért mennyiségben ehetek mindent, csak más napon. Szóval a 90 napossal mennyit fogyhatok. A kitartással nincs baj, mert amit leírtak azt mindig betartottam "bűnözés" nélkül!

Eszembe sem jutott, hogy nekiálljak ugrálni meg futkározni, nem bírnák az izületeim és össze is rogynék mint a töröttlábú ló!

Egyszer sikerült 60-re lemenni, na akkor tényleg kinéztem valahogy nem beszélve arról, hogy az egészségem tip top volt!

A vércukrom mindig alacsony a vérnyomásom pedig akkor már magas ha eléri a 115/75 körülit!De soha nem voltam még rosszul emiatt és ha sokáig kell állnom nincs szédülés vagy ájulás!

Amúgy 158 cm magas vagyok tehát jelenleg úgy nézek ki mint egy golyó!Amire nem vagyok büszke.


Ha valaki tud még jó tanácsokat szívesen fogadom és nagyon megköszönöm!

Szép napot!

2008. aug. 2. 13:59
 5/8 anonim válasza:
66%
Milyen a testmagasságod?Látom az írásokból hogy elszörnyülködnek a 100 kg-on,pedig pl.egy 190 cm-es emberen nem is olyan sok felesleg ez.Ha jó a gyomrod csak akkor kezdj bele,mert esetleg megsínyled az egészet,mint én is.Ha betartod a diétát akkor minimum 20kg-ot kellene fogynod,és csak te magad döntsd el hogy akarod-e.Én akartam,de nem bírtam ki mert közben a gyomrom tönkrement.Azóta is fekélyre való gyógyszert szedek.Bocs nem ijesztgetésnek írtam,csak én így jártam.
2008. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nem figyeltem a kérdező kommentjét már látom hogy milyen a testmagassága.Próbálkozz ha erősnek érzed magad hozzá,főként egészségileg.
2008. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Belevágtam a dologba és ha nem is olyan ütemben fogyok ahogy vártam, de már az első nap után simán végig aludtam az éjszakát, pedig ez velem utoljára 3 éve esett meg!


És egyből az arcomon látszik a fogyás, nem tudom miért de már nincs olyan kuglófképem :)))


Meg tényleg jobb aközérzetem. De a legjobb hogy nem döglök ki, ha mozognom kell.


Bár én nem azt a két alma meg egy marék gyümölcs reggeliket tartottam az elején!

Akkora űr gyomorral ami volt nem is bírtam volna! Na meg az össz 20 dkg hús vagy tojás sem jött össze! Mindig azt eszem ami a napra írva van, de kicsit ötbbet! Víznapot meg azért nem tartok mert ha összeesnék feltörném a járólapot! Nem kockáztatok!


Köszi mindenkinek!

2008. aug. 23. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom hogy nem fórum, de sikerült lefogyni? 90napossal? Mennyit?

Aranyos vagy, hogy nem kendőzöd a problémát, hanem humorosan írsz róla :) Kíváncsi vagyok az eredményre ;)

2009. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!