Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hiába mozgok, odafigyelek mit...

Hiába mozgok, odafigyelek mit eszek és mégse fogyok mit csináljak hogy lefogyjak 6-9 kg?

Figyelt kérdés
13/F naponta 12 km biciklizés 2 óra gyaloglás és 20 perc trambulin. 70kg vagyok
2010. nov. 5. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

Mit eszel és mennyit?

2010. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok, általában ez a napi rend : műzli 1.5% os tejjel ,tízórai általában elmarad mert nem vagyok akkor éhes d ha mégis akkor pár pék féleségek, ebéd : leves ,(husit nem ezek hozzá), rizibizi répával , kukoricával, uzsonna : 1 l víz fél kifli (szendvics)
2010. nov. 5. 10:41
 3/11 A kérdező kommentje:
vacsi : joghurt
2010. nov. 5. 10:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Fuss te gyerek, fuss! Trambulint is hagyd a fenébe a bicikli maradhat. Egyél száraz húst, sok levest a kenyérből/kifliből vegyél vissza.
2010. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

170 cm-rel 70 kg-mal sztem nem vagy kövér. Pláne 13 évesen, még most fogsz elkezdeni jobban nőni felfelé. :D


A szénhidrátok hizlalnak, így inkább azt felejtsd el: péksüti, kenyér, kifli, rizs, krumpli. Husi, tejtermék, zöldség gyümi jöhet. Ha már mindenképpen fogyni szeretnél.

2010. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*műzli 1.5% os tejjel ,tízórai általában elmarad mert nem vagyok akkor éhes d ha mégis akkor pár pék féleségek, ebéd : leves ,(husit nem ezek hozzá), rizibizi répával , kukoricával, uzsonna : 1 l víz fél kifli (szendvics)


Ez a zseniális étrendet hol olvastad? Az egészségestől olyna messze van, mint ide New York, a fogyókúrástól meg mint Tokió.


Amit eszel, egyben kevés, szar és hízlaló. Ettől csak megbetegedni és legyengülni lehet, fogyni nem.


Reggeli: normális szendvics teljes kiörlésű kenyérből, paradicsom, paprika (mindkettő és sok)

Tízórai, uzsonna: gyümölcs (kivéve banán) vagy natúr joghurt, de napi 1 joghurt elég

Ebéd: normális adag hús (2 szelet - se nem sok, se nem kevés) kevés barnarizzsel, sok párolt vagy nyers zöldséggel, lehet enni levest, hússal is, csak tészta/gombóc ne nagyon legyen, keveset lehet abból is. Lisztes leveseket próbáld kerülni

Vacsora: maradék hús vagy pár darab virsli vagy normális adag rántotta vagy sajt vagy sonka salátával (paprika, paradicsom, uborka, retek... ami éppen van, vegyesen).

Napi minimum 2, max. 3 liter víz.


A műzli (kevés kivétellel) cukrozott és hízlal, hiába iszol 1,5%-os tejet, nem a 2,4-es tejjel van a baj, hanem a cukorral. "Pékféleség", kifli fehér lisztből van, baromira hízlal, tápanyag meg nincs benne, mert finomítják, azaz lehántják az értékes rostokat és velük együtt a vitaminokat, ásványi anyagokat. Az ebédkor pont a legjobbat hagyod ki, a húst - helyette szénhidráttal (rizs) tömöd magad. A rizs elvileg nem rossz, de nem lehet azzal jóllakni, mert mégiscsak szénhidrát, ráadsásul a fehér rizsről szintén lehántanak minden értékeset. Kukorica... nos, keményítő és szénhidrát van benne, a disznókat is ezzel hízlalják.

Ha fogyni szeretnél, akkor ezeket mérlegeled. A sport jó, bár ennél sokkal kevesebb is hozna eredményt, ha normálisan kajálnál.

2010. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Amit eszel, egyben kevés, szar és hízlaló. Ettől csak megbetegedni és legyengülni lehet, fogyni nem."


Kedves válaszoló! Légyszíves vegyél már vissza az eszedből, a nagyképűségedből, és a szarozásból is. Volt már hasonló levél miatt pár beszólásod.

Legyél a leveleidben udvarias, közleményeidben visszafogott, a tanácsaiddal ne akarj senkit utasítani. A franc vigye el azt a nagyképű civil pofádat.

2010. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*Legyél a leveleidben udvarias, közleményeidben visszafogott, a tanácsaiddal ne akarj senkit utasítani.


Szerinted hogy lehet másképp megfogalmazni azt, hogy valami egészségtelen, szar és hízlaló? Várom az alternatívákat. Figyelj, én már túlvagyok a finomkodó körökön, a kérdezők semmire nem mennek kegyes hazugságokkal. De majd legközelebb a kedvedért azt írom, hogy "nem szolgálja a kedves egészséged javulását, nem megfelelő az összetétele, a tápanyagtartalma és a minősége a nagyrabecsült gyomrocskád és szervezetecskéd épülését valamint testsúlyváltozásodat előnytelen irányba befolyásolja". Gondolom, így már meg fog felelni.

Mellesleg az "utasításaimat" nem kell megfogadni, mindenki a saját döntéseiért és egészségéért felelős, akkor is, ha mások tanácsait követi.


*A franc vigye el azt a nagyképű civil pofádat.


A fentiek alapján talán legközelebb neked is civilizáltabban kellene jó nyaralást kívánni sokkal szebb és melegebb tájakon, nem? Mellesleg pontosan 18 százalékkal később követlek majd ide, de legalább majd mutatod az utat.

2010. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mellesleg elolvastam újra, amit írtam, felhívnám figyelmedet a következő szavakra (mielőtt máskor elkezdenél fröcsögni):

lehet enni

lehet abból is

próbáld kerülni

ha fogyni szeretnél

mérlegeled


Vagyis nem utasítottam, bőven adtam választási lehetőséget. Csak a pontosság kedvéért.


És én legalább nem irok baromságokat (bocsánat, udvariasabb leszek: nem valós kijelentéseket), gondolom, ha már a tartalomba nem tudsz belekötni (bocsika: kétségbe vonni az igazságtartalmát), valamibe azért mégis muszáj.

2010. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Van itt olyan kérdező, meg levélíró is, aki 120%-on áll, csak írni olvasni alig tud. Ez nem Te vagy, Te csak szarozol. Igaz helyesírási hiba nélkül. Gondolom, a 13 éves fiúnak, anyukája vásárol, meg teszi elé az ennivalót. Most akkor ha a gyerek rákérdez, hogy "anya, megint szart raktál elém?", akkor anyuka meglehetősen rossz néven veszi, ráadásul megalázó is. Ugye Te lány vagy?

2010. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!