Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 3 hónap alatt ha nagyon...

3 hónap alatt ha nagyon odafigyelek arra, hogy mit eszek meg a tornára akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves lány vagyok, 168 cm magas és 65 kg ...:(

Akár lefogyhatok 45 kg- ra azalatt a 3 hónap alatt?


2011. márc. 15. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Te lány! 45 kilóra ne! Az már nagyon durván sovány (tapasztalat :S), és a családod frászt fog kapni, anorexiásnak mondhatnak, és elküldhetnek kivizsgálásra, ilyesmik (én most ezt járom, azért írom).


Olyan 55 simán elég lenne, az alá ne menj. 3 hó alatt meg pláne ne, mert az kóros fogyás. Szépen lassan (kevesebb evés, több sport - főleg futás).

2011. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
168cm és 45kg??? Te jó ég!!! Ne már!! 57kg lenne neked normális. Szerintem három négy hónap alatt le tudsz fogyni.
2011. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi:) egyébként te mit csinálsz hogy most pont ebben a cipőben evezel vagy te hány kg voltál vagy vagy és hány éves ?:) egyébként bocsi a sok kérdésért csak nagyon leszeretnék fogyni és azért kérdezek ennyit :$ :) :(...
2011. márc. 15. 09:45
 4/15 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak is köszönöm :)...
2011. márc. 15. 09:46
 5/15 anonim ***** válasza:

mielőtt bárki kilókat ajánlgatna (amellett, hogy igazuk van legalább 55 kg-nak tuti lenned kell ilyen magassághoz)

1 dobj magadról ide egy fej nélküli, felöltözött képet

2 menj el dokihoz és méresd meg a testzsírszázalékodat, ott meg fogják mondani neked, hogy számodra mennyi az ideális testsúly

3 ne csak tornázz, hanem vegyél részt aktívan a testnevelés órán, és heti 3* menj el futni vagy bringázni

2011. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindennap tornázok meg részt is veszek a tesiórákon, de egyébként én azt halottam hogy a futástól meg a biciklizéstől nő még jobban a combunk ....(
2011. márc. 15. 10:27
 7/15 anonim ***** válasza:
ne nő a combod tőle, hanem izmosodik, feszesedik. én is kb 167 centi vagyok, 54-55 kiló,és hát én se vagyok épp vékony.. szerintem kb 50 kiló teljesen ideális, az alatt már csontsoványak lennénk..
2011. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... nekem nem ez a véleményem, hogy csontvázak lennénk hanem az, hogy inkább véknyak lennénk...:):(...
2011. márc. 15. 11:23
 9/15 anonim ***** válasza:

kislány, egy kérdésre válaszolj: szeretnél valaha gyereket?

ha igen a válaszod, akkor ne akarj csontsovány gebe lenni


[link]


de mint írtam, TESTZSÍRSZÁZALÉK MÉRÉS!!!!!!!

2011. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

igazuk van a többieknek, ráadásul lehetetlen ennyit leadnod ZSÍRBÓL. azt meg gondolom te sem akarod, hogy az izmod fogyjon, mert akkor végsősoron zsírosodsz (az izom tömege egyre kisebb, akkor a zsír aránya egyre nagyobb lesz).

lehet h 45 kilóval vékonyabb lennél, de a bőröd simán narancsbőrös lenne, és nem feszes popsid meg combod lenne, hanem löttyedt lennél mindenhol. 54-55 kg-ra simán lefogyhatsz 4-5 hónap alatt, de inkább a centiket nézd a mérleg helyett. ha megértetted a fenti izomvesztéses dolgot, akkor érted, miért becsapós a mérleg.

[link] itt van 2 lány 45 kg-val, látod, se mell, se alak se semmi, a fiúk nem szeretik ha a lány medencecsontja szúrja őket, ha átölelik.

[link] ez a lány pedig 55 kg, vékony combok, derék, de van melle, nem állnak ki a csontjai és formás :)


remélem meggyőztelek :)

2011. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!