Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen leveseket ettetek a...

Milyen leveseket ettetek a különböző napokon?

Figyelt kérdés
Nagyon leveses vagyok, nehezen megy leves nélkül a 90 napos. Milyen leveseket ehetek fehérje, keményítő, és szénhidrát napokon? Hogyan lehet elkészíteni?
2009. jan. 8. 16:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Fehérje nap: Tárkonyos csirkeraguleves, Becsinált leves Keményítő nap: Zöldségleves( sima húsleves laplében megfőzve) Krumplileves (teljes kiörlésű búzaliszttel teszem fel a rántást és a tejfölt kihagyom belőle) Szénhidrát napra sajna csak a sima húsleves tésztával jut az eszembe. Gyüminapon meg almát szoktam főzni édesítőszerrel szegfűszeggel fahéjjal, és egy kevés étkezési keményítővel sürüsítem. Bocsi de én nem vagyok leveses, én ezeket szoktam enni.
2009. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl. a gulyáslevest úgy ettem, hogy fehérjenapon lé+hús, keményítőnapon lé+zöldség, szénhidrátnapon lé+nokedli.
2009. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!