Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hány nap után áll rá a szeveze...

Hány nap után áll rá a szevezet arra, hogy szétválassza a különböző ételeket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy azért 90 napos a diéta, mert addig kell csinálni, de mennyi idő múltán áll rá a szervezetem? Például 50 nap után ha úgy folytatom az evést, hogy délig csak gyümölcs, délután pedig például ebédre husit, vacsira meg keményitőt? Szóval itt is külön választanám, csak egy napon belül. Visszamásznának rám a kilók?

Köszi


2008. aug. 7. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van! A szervezet nem így válogat. sőt nem válogat. Mindent molekulákra bont és újra épít. Szóval a szétválasztó diéták nem sokat érnek.
2008. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell azt szétválasztani. "egy helyre megy" tartja a mondás, és ez abszolút igaz is. Az emésztés során minden eljut a megfelelő helyekre. Ha valamelyik létfontosságú tápanyagot kihagyod a napi táplálékbevitelből, akkor abból hiányállapot lép fel. Egy napon belül lehet variálni, hogy délelőtt inkább fehérje + összetett szénhidrátok, délután fehérje + zsír. Egyszerű szénhidrát (cukrok) soha. (kivéve gyümölcs kis mennyiségben, de nem egész nap!)

90 napos nem műkködik, sokan sokszor leírták már, olvass vissza.

2008. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Tarsd csak be rendesen a diétát!!!! Ahogy elő van írva!! Biztos nem azért van így előírva h te megváltoztasd!!!!
2008. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elő van írva? Ki írta elő? Valami eszetlen sötét marha előír valamit, akkor azt fenntartások nélkül követni kell?

Hát az ilyeneknek én előírnám, hogy 30 percig ne vegyen levegőt és elnevezném 30 perces diétának.

Garantált fogyás :-D

2008. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A negatív hozzászólóknak üzenem, hogy a szétválasztás célja, hogy a diétázót fegyelemre nevelje, és kiegyensúlyozott legyen (4 napos átlagra) az étrend. És másról nem nyilatkozom, de nálam működik: -8 kg/43 nap.
2008. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Haat igen én is lefogytam a 90 nap alatt 17 kg-t ..aztan visszajött kb masfél honap alatt minden:( pedig minden szart betartottam,spertoltam.. szoval csak szenvedés volt 90 nap,semmire nem volt joo,és azoota a gyomrom is fáj..:( én nem nagyon ajánlom ezt senkinek:(
2008. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jovanny válasza:
A 90 napos diéta veszélyes. A szervezetnek MINDEN NAP szüksége van fehérjére, nem csak 4 naponta (vagy 5 naponta, ha víznap van előtte). Nem vagyok hülye a témához, anyukám végigcsinálta, fogyott is sokat, de nagyon rosszul nézett ki, az izmai is elkezdtek fogyni, sőt inkább azok. Olvass utána ezeknek, mielőtt végigcsinálod.
2010. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!