Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Természetes, hogy keményíto...

Természetes, hogy keményíto napok után, szinte hasmenésszeruen laza a székletem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 17. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen tünetem.Gyümölcsnap után természetesebb.
2008. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkire másként hat ez a diéta, hiszen valószínűleg másképp is kajáltunk előtte. De egy idő után majd hozzászokik a szervezeted, beáll az emésztésed és minden rendben lesz. Amikor én csináltam ezt a diétát, akkor az elején nekem is össze-vissza volt a székletem. Hol ilyen, hol olyan. Volt, hogy naponta 6-7szer és volt, hogy egyszer sem, de a végére kialakult normálisra és azóta is úgy van. Hétfőn kezdtem újra ezt a diétát és most már nincs semmi ilyen gondom. Csak légy türelmes, a szervezetnek idő kell a normalizálódáshoz.
2008. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

POnt ezért kerestem fel most ezt az oldalt, mert 2 napja rohannom kell a WC-re, és inkább nem részletezném.

Ma vagyok a 7. napon, tehát keményítő volt tegnap ma pedig szénhidrát napon vagyok.

Én első körben arra gondoltam hogy a nagy menyniségű víz miatt lehet ez, hiszen 3-4 litereket iszok meg. (és röhej, még most is szomjas vagyok...)

De lehet tényleg ki kell várni hogy beálljon a szervezetünk erre.

Mindenesetre nagyon kellemetlen, a gyomrom is össze-vissza modul, korgul.. a beleim is...


Mondjatok valami okosat erre is, plíííz!

2008. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!