Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy haladtok a diétával, Ti...

Hogy haladtok a diétával, Ti akik januárban kezdtétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan eltelik egy hónap !Milyen eredményeitek vannak?Én eddig 6kg-ot fogytam és már egészen belejöttem a diétába!


2009. jan. 21. 13:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én január 9-én kezdtem, 77 kg voltam, most 73,5 kg vagyok! :) Már elég jól belejöttem én is, bár azért van, hogy rossz napom van és szenvedek, akkor sajnos nem tudok ellenállni egy-két finom falatnak! :)
2009. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
én 2,5 hete csinálom eddig 5 kiló ment le! de az elmúlt egy hétben eléggé elengedtem magam :S pedig tavaszig még 10 kilót fogynom kell! majd ha jobb idő lesz elmek futni meg ilyenek de ilyen időben tuti h nem :)
2009. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Januar 2-an kezdtem es ot kilo ment le. Ami egyreszt nagyon szuper, repkedek az oromtol, mert azt gondoltam, hogy legjobb esetben is honap vegere fogok ot kilonal jarni. Ami most kicsit visszadobta a nagy oromomet az az, hogy ez is az elso ket hetben tortent es most egy hete nem csokkent a sulyom. Tudtam, hogy meg fog allni, de abban biztam, hogy csak kesobb.

Meg tiz kilotol szeretnek egyebkent megszabadulni.

A dietat egyebkent nagyon jol birom, nem megterhelo, nem is nehez, bunozni sem szoktam. Alapvetoen nem vagyok egy nagy evo, de terhesseg alatt volt etvagyam rendesen es akkor kaptam magamra ezt a felesleget, most probalom visszanyerni a baba elotti vekonysagomat.

Ti mozogtok? Mennyit?

Nekem sajnos csak napi egy ora intenziv torna, aerobik fer bele a baba mellett es nehany naponta tartok egy pihenonapot.

2009. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ti milyen fajta diétát csináltok?
2009. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó nektek, én rendesen betartok mindent és csak 2 kg-ot fogytam:(
2009. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jááááj de jó nektek :( én 3 kg fogytam :/ januar 5 en kezdtem :)
2009. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

14 napja csinálom, 3kg ment le.nagyon jó érzés.Esténként haspadozok.

A gyümölcsnap nehéz, a többi jól megy.Nem bűnözök semmit, pegig nagy kajás vagyok, mikor nem diétázom.Mkinek sok sikert!

2009. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én január 6-án kezdtem és eddig 5 kiló ment le. Remélem lemegy a többi is :D
2009. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!