Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet fogyni kenyérfélék,...

Lehet fogyni kenyérfélék, édesség, nasik, alkohol mellőzésével? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a 90 napost,de társ hiányában nagyon nehéz,ingerlékeny is vagyok a kajahiánytól és azt gondoltam tartom nagyjából a napokat a fent írtak mellőzésével.viszont már egyszer megcsináltam a 90 napost normálisan akkor fogytam tőle jócskán és attól félek így nem fogok,ha nem pontosan csinálom,és persze biztosan néha bűnözök is.számomra az evés élvezeti forrás,ezért vagyok biztos abban hogy időnként fogok bűnözni.
2011. jan. 3. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bűnözöl nem fogysz, a helyedben ennék azt amit szeretek mindennap csak nem 1 lavorral, persze cukor csoki csipsz meg ilyenek szóba sem jöhetnek
2011. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a fogyókúra, ahol egyáltalán felmerül, hogy kajahiányod van és "bűn9znöd" kell, az egy rakás sz@r. Gyakorlatilag koplalás.

Az egyészséges fogyás olyan életmóddal érhető el, ahol épphogy azt biztosítod a szervezetnek, hogy mindenből kiegyensúlyozottan kap és semmiben nem szenved hiányt - gondolom, betéve tudod, mit kell enni és hogyan.

Emellett pedig heti három-négy alkalommal minimum megy óra intenzív mozgás, és célba érsz.

A 90 napos egy lósz@r.

2011. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, minden nap kell fehérje, szénhidrát és zsír, a lényeg a mennyiségen van, hogy miből menynit eszel, nemkell éhezni sem, és nem 2x kell enni 1 nap hanem 5x minimum
2011. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de szénhidrát napon lehet enni kenyérféléket vagy csokit :)
2011. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csokit nem lehet enni, szénhidrát nap nincs ,midnennap kell szénhidrát, zsir meg fehérje, felfogjátok?
2011. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!