Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A fogyókúra alatt, hogyan...

A fogyókúra alatt, hogyan lehet az édesség utáni vágyamat csökkenteni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
EZT AKÁR ÉN IS KÉRDEZHETTEM VÓLNA.UGYANIS NEKEM IS EZ A LEGFŐBB PROBLÉMÁM.HOGY HA NEM ESZEK AKÁR EGY KIS VALAMILYEN ÉDESSÉGET AKKOR TELJESEN ROSSZUL ÉRZEM MAGAM.FŐLEG REGGEL VAN EZ A PROBLÉMÁM.PRÓBÁLTAM GYÜMIT ENNI,PUFFASZTOTT RIZST,CSAK VIZET INNI DE EGYSZERŰEN NEM MEGY.ÉN PRÓBÁLTAM A VANILIA AROMA OLAJAT IS SZAGOLGATNI DE NEM VÁLT BE.TALÁN NEKED BEJÖN.
2008. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez magától be fog állni ha már csinálod egy ideje a fogyókúrát mert ahogy a szervezeted lassan megszokja ezt az életmódot nem fogsz az édesség után vágyni.Amíg meg van addig mondogasd azt magadban hogy egy nemes célért küzdesz és képzeld el magad a fogyókúra után.Én is így próbálom az éhségemet csökkenteni :))
2008. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Édesség utáni vágy?Hát ez nekem is volt.A 90 napossal 20 kg fogytam,3 hónap pihi után most újra kezdtem.Fehérjenapon édesítővel készült pudingok,diétás jégkrém vagy tejeskávé,kakaó.Keményítőnapon semmi.Szénhidrátnapon grízes tészta,lekváros kenyér stb.Gyümölcsnapon aszalt gyümi,100%-os gylé.Persze mindent módjával és étkezések közt teljen el kb.3 óra.
2008. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fehérjeszelet/sék, azaz a napi 3 étkezésből az egyiket fehérjeszeletekre vagy fehérjesékekre cserélni. A fehérje egy szükséges táplálék, ráadásul csökkenti az éhségérzetet. Többféle ízben kapható, szelet: csokis/karamellás/narancsos, por: vaniliás/csokis/epres/kávés. Feloldható tejben és vízben is egyaránt, ízlés szerint. És tapasztalataim alapján még soha nem találkoztam ennyire nem porízű porsékkel.
2008. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!