Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én szeretnék lefogyni 10...

Én szeretnék lefogyni 10 kg-ot 162 magas és 66 kg vagyok most? Lehet ezzel a diétával ennyit elérni? Mikor indul a fogyás?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet, de többször, ne éheztesd magad, mert attól csak rosszabb lesz. A szervezeted átáll raktározó módba. Kb kezdd úgy, hogy feleadagot mindenből, amiből szoktál amúgy (persze nem a totál hízlaló kajákra értem), estkénként valami könnyebb kaját. És mozgás emellé. Először nem nagyon fogsz látni változást, ne méregesd magad minden nap, pl mondjuk hetente.

Vezess egy füzetben adatokat, pl mérd le magad a kényes helyeken, és a heti mérésnél (ha rendszeresen tornázol is) szerintem egy idő után látni fogod az eredményt.

Plusz én most próbáltam ki a fogyiövet, egy sima tépőzáras öv, amit tornázáshoz veszek fel (takarításhoz is felvettem) :), baromi jól be lehet tőle izzadni, ami méregtelenít is, plusz zsírégető. De a kitartás a legfontosabb, és nem szabad rögtön nagy eredményeket várni, szépen lassan, ahogy az a plusz 10 kiló is rádment. :) kitartás

2009. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Körülbelül egy cipőben járunk.167 cm, 68 kg-val indultam. Én is 10 kilót szeretnék leadni.22napom, 3 kg ment le.szerintem fog menni a 10 kg.Ne add fel.
2009. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!