Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek el ha a combról, fenékről és a hasról szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés
Esetleg vmilyen fitnessz dvd ajánlása amit le lehet tölteni?
2011. jan. 8. 15:38
 1/8 A kérdező kommentje:
és ha valaki ajánl valamit akkor kérem azt is írja oda kb mennyi idő alatt hány kiló megy le.
2011. jan. 8. 15:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Lábemelés,gugolás. A felüléstől nem lesz lapos hasad.
2011. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia, én Rubint Réka dvd-it nagyon tudom ajánlani!!

Nekem segítettek!

Minden másnap csináltam, estefelé, 1 óra hossza, persze az étkezésre is odafigyeltem.

Kb. 2 hónap után már elég látható eredménye volt. :)

Kg-ban nem tudom most neked megmondani, mennyi ment le, de cm-ben elég sok! :) Feszesebb lett a fenekem, a combon, anyukám rögtön mondta is, hogy te fogytál, a hasadon is látszik! :))

Szóval: Rubint Réka, csak ajánlani tudom!

2011. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi a címe annak a dvd-nek? :) Am köszi
2011. jan. 8. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Rubint Réka: Add önmagad 1-3

Rubint Réka: Napi 20 perc önmagadért

Én ezekből kombináltam össze az 1 órás esti tornámat! :)

2011. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a Rubint Réka napi 20 perc önmagadért c. dvd-t csinálom, azon belül pedig a has és a csípő+fenék szekciókat. Ha nincs időm, akkor csak a csípő+fenék részt csinálom (ezt úgy 1-2 naponta), ha pedig van, akkor hozzáteszem a hasat is (kb. heti 1x-2x). Egy hónapja csinálom és már mindenki észrevette a változást, és végre megvehettem magamnak azt a nadrágot, amire úgy vágytam. : )
2011. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Innen le tudod tölteni:


[link]

2011. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs, ha csinálod ezeket, + esetleg futsz, kardiózol, meg figyelsz a kajára, akkor lefog menni idővel mindenhonnan.
2011. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!