Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Protein napon lehet enni...

Protein napon lehet enni panirozott pulykamellet? Es hanyat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A pulykamellet igen, a panírt nem. Az nem protein ui hanem szénhidrát. Olajban sülve egyébként sem kéne enned semmit, ha már protein nap.
2009. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hat hogy hogy nem szabad sulve enni?Ott nem ugy irja hogy 3 kisebb szelet sulthus????
2009. febr. 3. 11:05
 3/6 A kérdező kommentje:
De en oliva olajra gondoltam!
2009. febr. 3. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Az olívaolaj is olaj, csak egészségesebb. Ettől függetlenül még olaj...

A húst pedig nem csak olajban lehet sütni. Mellet süthetsz például sütőzacskóban is, abban először párolódik, majd pirul, nem fog megégni olaj, zsiradék nélkül sem.

De a legtöbb húson még így is van annyi zsiradék, hogy zacskó nélkül tepsiben, pici vizet aláöntve fólia alatt meg tudod sütni. Ha már megpuhult, akkor leszeded róla az alufóliát és megpirul a teteje.

Sok sikert a fogyókúrádhoz!

2009. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Off. ráadásul az olívaolajat nem lehet hevíteni, teljesen tönkrevágod a sütéssel. Ennyi erővel ne pocsékold a pénzt olívára , jó a sima étolaj is.
2009. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az is benne van a diétában, hogy ebédhez ehetsz egy kis szelet kenyeret, de nélküle hatásosabb! Úgyhogy a panírt tudd be kenyérnek és kész! Én is szoktam enni néha, semmilyen negatív hatása sincs!
2009. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!