Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérje napon ez jó? Tehetek...

Fehérje napon ez jó? Tehetek ilyen a csirkemellre, naturan már kezdem unni.

Figyelt kérdés
Csirkemellet megpirítom egy pici olajban vagy vajban, utána ráöntök egy pici tejszines vagy vmilyen szószt?Van por formában is amit meg lehet csinálni egy kis vizzel vagy tejjel.
2011. jan. 21. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
A porban egy halom szénhidrát is van.
2011. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Diéta alatt minden nap fehérje nap.

Délutánig egyed kevés rizzsel,este meg paradicsommal.

2011. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah, minden nap protein-nap... utána meg majd mehet dialízisre, mert úgy hazavágja a veséjét! :(
2011. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjon valaki jó tippet(a salátán kivűl) hogy mivel egyem a csirkemellet?
2011. jan. 21. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
PErsze hazavágja a veséjét, mert bevisz egy élethez szükséges tápanyagot. Ez aztán az okos. :D
2011. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mert bevisz eyget, hanem mert csak egyet visz be. Nem a fehérje a legfontosabb tápanyag, ez tévhit!
2011. jan. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én fehérje napon ugyanúgy ettem rántott húst, flekkent, volt hogy göngyölt húst, cordont, szóval nekem így is működött, mert igazából úgy tapasztaltam hogy minden gyüminap után -1 kg. A többi nap súlytartás.Volt hogy kiváltatottam az étkezést más étellel úgy is működött. Szóval megundorodsz a sok natúr csirkemelltől. Ettem csirkecombot, sertés májat.
2011. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és készíthetsz hozzá vadas szószt, húsnapon a húst ettem vele, tészta napon a tésztát. Légy kreatív.
2011. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

megcsinálhatod nyugodtan....:)

mert még 1 szelet kenyér is megengethető minden napon (kivéve víz és gyümölcs)

2011. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fehérje napon nyugodtan kombinálhatod a csirkét (vagy bármilyen húsfélét) tejszínnel, tejföllel, sajttal (mozzarellával pl), tojással is. Össze is sütheted, vagy szószokat csinálhatsz hozzá, ez mind megengedett, de próbáld az alacsonyabb zsírtartalmúakat választani (pl. tejfölből, sajtból).
2011. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!