Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A rántott zöldségeket (karfiol...

A rántott zöldségeket (karfiol, patiszon) és a sült krumplit a szénhidrát vagy a keményítő napon egyem? Citromlével öntöttem fel a vizet, tehetek bele egy kis cukrot vagy mellőzzem?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés: olvastam recepteket adott napokhoz, de pl sok ételelkészítéséhez a többi nap okalapanyaga is kell... pl borsófőzeléket ehetek keményítő napon? mert abban van tejföl... Mert nagyon kevés olyan étel van, amiben egyértelműen csak keményítő lenne (és nem ehetek csak párolt zöldséget...)
2011. febr. 7. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Látod, ezért nincs semmi értleme ennek a diétának.

Én eheted szénhidrát és keményítő napon is, elvégre a kettő majdnem ugyanaz. :)

2011. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Előre szólok,nem akarlak megtéríteni, mert én is végigmentem a 90 napos diétán, a 13 naposon, a káposztalén, és társain... :D

De amennyit kínlódsz ezzel hogy egyik nap csak keményítő,másik nap csak szénhidrát.... stb,sokkal egyszerúbb annyit megtanulni: csirke csirke csirke...zöldség.

reggel kis piritós joghurt müzli, stb.. a bűnözés időszaka a szénhidrát tekintetében.

ebéd rizs, csirke. (kvevesebb szénhidrát mint reggel)

vacsora csirke, mellé zöldség.

Évekig szenvedtem, nagyon bonyolult dolgokra gondoltam... De nem kell itt méricskélni,me gkicentizni minden falatot.

Lényeg: kora délutánig jobban mehetnek a szénhidrátok, utána meg inkább fehérjék meg zöldség.

Ha kenyeret ,és a tésztát elhagyod, az meg már önmagában is hatalmas siker.

ui.: ezekkel a diétákkal én is látványos sikereket értem el pillanatok alatt, de tönkrevágtam az anyagcserémet, és a másfélszerese jött vissza.

Változtass a szokásaidon APRÁNKÉNT.. minden új szokás von maga után egy másik új szokást :)

kitartást és bocsi.. :)

2011. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, h erről olvasunk hideget-meleget... Hogy lemegy, de izomból, nem megy le, nekem sikerült, a haveromnak sikerült... Nos, én nem tudok hozzászólni. 19 éves lány létemre majdnem 100 kg vagyok, ami alapvetően nem látszik (80nak gondolnak a barátaim, saját bevallásuk szerint), tehát minden bizonnyal a csontom is nehéz, genetikailag is örököltem a túlsúlyt, de ez nem kifogás... Le akarok fogyni, még ha nem is 50 kg leszek, mert nem a tömeget akarom csökkenteni, hanem az alakom formálni... Hasból sokat, ciciből keveset, fenék formálás... Sportoltam is, 3 évet rendszeren fociztam, de egy fél éve abba kellett hagynom csapatváltás miatt... Mondjuk az idő tájt se voltam megelégedve magammal, de nem 100 voltam, hanem 90... és 10 kiló jött fel szeptembertől, amióta nincs sport.. Megint el akarom kezdeni, csak nem tudom, hogy nem terhelem-e le az ízületeim... Nem nyafogni akarok, egyszerűen féltem a bokám, már kétszer volt ínszalag húzódásom valószínűleg azért, mert azt a súlyt és megerőltetést se bírta a bokám... Mellesleg izmaim is vannak rendesen, a karomat és a vádlimat elég sokan irigylik, de hát nem nőies... Nem akarok több karizmot, le akarom faragni vékonyra, nőiesre... Az a tipikus erős testalkatom van, széles vállakkal, nehéz csontozattal... meg a hasamon az elég förtelmes hájréteg... ÉS mondom, nem kérem a negatív kommenteket, tudom h mennyire vagyok kövér... Nem egész nap a gép előtt tespedek, nem riadok vissza a sétálástól, a sporttól, többé-kevésbé egészségesen eszem (csak szerintem sokat) és nem az izmaim akarom fejleszteni, hanem karcsúsodni, leadni a hájat... Van olyan biztos módszer, amivel mindezt sikerül elérnem? mert már végigolvastam 10millió oldalt, hol szeretik ezt, hol nem, hol káromkodnak azokra akik elkezdik, a többi meg visszaoltja.. Nekem csak egy tuti tipp kell, amivel karcsúsodom... Méregtelenítő szerek, teák, nekem mindegy, csak legyen valami...
2011. febr. 7. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

azt írod, hogy nagyjából egészségesen étkezel. akkor azzal nincs gond, mindössze az adagokat kell picit visszább venni, ill. este figyelj rá, hogy ne egyél ch-t ahogy vmelyik előttem író mondta.

én nem javaslom neked, hogy rögtön kezdj el vmit intenzíven sportolni, de egy gyors tempójú séta már több mint a semmi :) mehetsz kirándulni a hegyekbe (itt a jó idő) úszhatsz, biciklizhetsz, lényeg, hogy ne terheld túl az ízületeidet, és élvezd is :)

2011. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.edzesmester.com


Nagyon jó! Olvasd el a topikokat, mindent részletesen, érthetően és szellemesen elmond. Ha betartod az alapelveket, biztos sikerülni fog. Én csak sok sikert tudok kívánni, és becsüllek, mert nem sok duci ember van, aki ennyire elhatározta magát mint te! Tartsd meg ezt az akaraterőt, meglásd, már egy 20-30 kiló ledobásával is mennyire könnyű az élet!


Szép életet!

2011. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!