Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi banánt lehet enni egy...

Mennyi banánt lehet enni egy nap? Nagyon hizlal?

Figyelt kérdés

188 cm magas most 102,2 kg 16 éves lány vagyok .

Nem nagyon fogyogatok a 90 naposat nemrég hagytam abba , mert sz\\\\\\\'ar^^.3,5 Hétig csináltam lement 5-6 kg.

Nagyon lassan fogyok .Lehet hogy a sok banántól?

Reggeli:egy banán . tizórai:egy banán. ebéd:gomba+karfiol

vacsora : alma .A válaszokat előre is köszi:)


2009. febr. 4. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A banán a legkalóriadúsabb gyümölcs. Fogyókúra alatt teljesen tiltott. Bár a 90 napos kritériumait nem ismerem.
2009. febr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

A banán tulnyomórészt szénhidrát, és szinte alig van benne rost. 100g banán kb 105kcal, szóval van benne anyag bőven.


De a dolog ott kezdődik, hogy a 90 naposat nem a te korosztályodnak találták ki, sőt 16 évesen még NEM szabad fogyókúráznod, a tested még változik, és nagy károkat tudsz vele magadnak okozni! Inkább sportolj többet, ha aggaszt a súlyod kérd ki dietetikus tanácsát.

2009. febr. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most egy-ket dolog furcsa nekem ebben a kerdesben. De lehet, hogy az en kepzeloerom gyenge...

188 cm-es lany. 16 evesen. En vagyok 178, mar en is magas nonek szamitok, eddigi eletem soran talan ket olyan novel talalkoztam, akik ennyivel magasabbak voltak tolem, tehat ez eleg ritka, de nem elkepzelhetetlen. Szoval rendben, itt nincs eliras.

Masodik: harom es fel het alatt lement 5-6 kg. Es ez keves, nagyon lassan fogysz. Ez most komoly? Okes, hogy van mibol es minel tobb a sulyfelesleg, annal gyorsabb a fogyas, de velemenyem szerint ennyi ido alatt ennyi fogyas nagyon szep eredmeny, egyaltalan nem keves.

Harmadik: ez a mintaetrend amit leirtal, ez ugye nem arra vonatkozik, hogy igy taplalkoztal a 90 napos dieta alatt, hanem arra, hogy amiota azt abbahagytad, azota igy etkezel? Mert ha ez megis a 90 napos altalad ismert receptje lenne, akkor felreolvastad az utmutatot.

Egyebkent velemenyem szerint, ha valoban csak ket babant kuldesz le egy nap es nem ket kilo banant es valoban az altalad leirt etrendet koveted, akkor nem fog ez a ket banan meggatolni a fogyasban. Teny, hogy ha narancsot majszolgatnal helyette, azzal kevesebb energiat vinnel be, de nem hiszem, hogy ez a napi ket banan donti romba a dietadat, ha a bananok utan ebedre es vacsorara nem csulok porkoltet nyalogatsz nokedlivel...

2009. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak teljes mértékben igaza van!!!!Örülj annak ..sőt adj hálát Istennek h te kevesebb mint egy hónap alatt 6kg leadtál.!!!!!Nagyon sok ember,köztük én is egy hónap alatt,még ha csak a küszöböt rágom is lefogy a cicim,összeesik az arcom és épphogy megmozdulnak rajtam a kilók!!Legtöbb ember ha el is kezd fogyni az első hónapban,akkor is a 2.hónapban kezd el intenzívebben fogyni!

ÉS valóban a banán az amit nem kellene enned fogyi alatt!!!De ne haragudj!Nagyon felelőtlen vagy,ha ennyi idősen így fogyózol!Elhiszem h nagyon el vagy keseredve,de ez nem megoldás!Inkább rendszerezd az étkezésed és figyelj arra h ne egyél sokat,ne egyél 5-6 után,mozogj sokat....

2009. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én csak annyit mondanék hogy az egyik barátnőm is 15-16 évesen kezdte el a diétákat és ezzel sikerült elérnie azt hogy tavaly meg kellett műteni az epéjét mert a sok diétától tönkretette.Ezt az orvos mondta neki.Szerintem azért egy orvos tudja mit beszél és ő azt mondta hogy ilyen fiatalon a szervezeted nem jól reagál a diétákra. Szerintem ennyi idősen próbáld meg azt esetleg hogy 6 után nem eszel semmit, reggelire meg gyümölcsöt.És a megszokott adagnak a felét edd csak meg. Nekem bevált. Ne add az egészséged a súlyodért cserébe. Nem éri meg.
2009. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az előttem szólóét is cáfolnám ezzel , reggelire muszáj a valami szénhidrátot enned mert akkor nem lesz energiád én is nagyon keveset ettem mikor fogyóztam egész nap csak gyümölcsöt egy hétig és nagyon nagyon rosszul lettem el is ájultam szóval a szénhidrát kell és azért reggel mert amit reggel megeszel az az energia felhasználódik ,ne egyél tésztákat (vagy teljes kiörlésűt) egyél sok zöldséget, gyümölcsöt és mielőtt lefekszel azelőtt 3 órával már ne egyél ennyi az egész hidd el így jobb mint hogy úgy tönkre teszed az emésztő rendszered és ha elkezdesz majd enni vissza jönnek a kilók de így nem .

És sok sikert!;)

2010. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

188cm? 102,2kg 16 évesen, szerintem feküdj be a kórházba mert ez nem normális adatok és marha nagy a baj, ha ezek az adatok igazak.

Ha nem, akkor KAMU vagy!!!

2013. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!