Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma gyümölcsnapom van és...

Ma gyümölcsnapom van és rengeteg banánt ettem délelőtt. Most nagyon felborítottam a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Viszont egész nap ment a hasam az idegességtől,nem tudom ez mennyiben befolyásolja a dolgot...Szerintetek?
2009. febr. 23. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán tetted jól, ez olyan mintha azt mondanák neked hogy ehetsz egy kis édességet, és erre te kristálycukrot ömlesztenél a szádba. A banánba nagyon sok a szénhidrát, és eléggé hízlal :( gyümölcsnapon almát érdemesebb enni meg narancsot, de banánt nem igazán. Ha meg is eszel 1-2 banánt az még nem a világ vége de ha sokat eszel belőle, akkor ugyanott vagy mintha csokit ennél :(
2009. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
60%
nanana...azért nem egészen igy van ahogy az előző hozzászolo leirta. egyáltalán nem olyan mintha csokit enne!igazábol a keményitő-szh-gyümölcs napon is csak szénhodráto eszünk,de nem ugyanazt a fajtát(legegyszerübben igy tudom leirni) a banán valoban a magas energiatartalmu gyümölcsök közé tartozik,de ha egy kilot megeszel(héja nélkül számolva az rengeteg sztem) akkor az is csak napi 1050 kcal,ami igencsak benne van a kaloriaszegény értend kereteiben. valoban kevesebb energiát viszel be ha almázol,de semmi baj ha banánt eszel.sok siekrt:)
2009. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem nagy baj,csak ne forduljon elö sokszor.
2009. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!