Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Két gyümölcsnap egymás után?

Két gyümölcsnap egymás után?

Figyelt kérdés
Sürgősen segítségre van szükségem!Osztálytalálkozóm lesz 21-én,és akárhogy nézem,csak akkor jön ki fehérjenapra(csak olyan kaját tudok kérni,ami ebbe fér bele),ha egymás után két gyümölcsnapot tartok.Víznapból nem bírnék kettőt. Nagy baj lenne,ha két gyümölcsnapot tartanék egymás után???Köszönöm!
2009. febr. 5. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Ha szereted annyira a gyümölcsöt, hogy kibírod, akkor nyugodtan tarthatsz kettőt egymás után, abból bajod nem lesz.

(Egyébként meg részemről ez az egy kivételes nap is beleférne, amikor egyszerűen nem diétázom és jól érzem magam az osztálytalálkozón, ami ugye nem sok van egy életben. Még ez is jobb, mint az, ha valaki napi szinten bűnözget és rágcsálgat nem odavaló dolgokat, akármilyen diétáról is legyen szó. Ismerem magam annyira, hogy ez az egy napnyi jómód nem tántorítana el attól, hogy következő nap ugyanott folytassam a diétát, ahol abbahagytam és a testemet is ismerem annyira, hogy nem ugrana vissza ettől egyből két kiló. Ha meg már ennyitől visszaugrik, akkor az egész úgy rossz, ahogy van...)

2009. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval.Szerintem egyszerűen érezd jól magad és egyél,igyál rendesen!Persze mértékkel.Másnap pedig folytatsd a diétát és tornázz jó sokat,ha bűntudatod van.:)
2009. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Céges partim volt, fehérje napra esett.a kaját betartottam, viszont ittam mint az állat)))))))))

Nem volt baj belőle, fogyok szépen tovább.

2009. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!