Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnap a balatonon?

Gyümölcsnap a balatonon?

Figyelt kérdés
Megyünk a balatonra holnapután, és gyümölcsnapom lesz. Sajnos.. Tarthattam volna víznapot előbb,és akkor most nem erre a napra esne, na, nem probléma! Milyen gyümölcsöket vigyek? Ja, és még az lenne a kérdésem,hogy akkor csak reggelizhetek,ebédelhetek,és vacsorázhatok, vagy ehetek egésznap? Mármint úgy értem, hogy óránként 1alma... Ebéd környékén 1banán... Később megint 1alma.. Vízbe menetel előtt 2barack.. Vagy tartsam a reggeli, ebéd vacsorát?
2009. aug. 8. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan egyél egész nap gyümölcsöt, amikor megkívánod. Alma, barack, körte, szilva, narancs, esetleg egy kicsi banán vagy szőlő (magas a cukortartalmuk), 100%-os cukormentes gyümülcslé bármikor mehet. A mennyiség reggel és délelőtt legyen nagyobb, délután, estefelé már kevesebbet.
2009. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!