Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » HA AZT ESZEM, AMI SZABAD,...

HA AZT ESZEM, AMI SZABAD, akkor MENNYIT LEHET ENNI BELŐLE?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy kisebb tányérnyi adagot
2009. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem lettem tőle LELKES :O(
2009. febr. 6. 09:01
 3/7 anonim válasza:
100%

Igen, ez egy érdekes kérdés, és magamtól én se tudnék okos választ adni! A régi jó mondást, miszerint ebédelj amennyit tudsz, és vacsorára a felét teljes mértékben elfelejthető tapasztalatai alapján.

Én egy házhozszállító cégtől kapom a "napi adagomat" és meglepődve látom, hogy minden egyes keményítő napon a vacsorám - ami egyébként a keményítő napon mindig ugyanaz mint az ebéd - dupla adagja az ebédnek! Most például kb. 2-max. 3 dl kelkáposztafőzeléket kaptam két félszelet mini (kb mint két kockasajt) iszonyat fittnesz barnakenyérrel, a vacsorám pedig ugyanez lesz, kenyér nélkül dupla adagban!

Tehát elvileg normál adaggal számolj szerintem: ebéd kb. 2-3 dl főzelék, akkor a vacsi 4-5 dl főzelék. Protein napon az ebédem egy szelet valamilyen hús, kb. 15 dkg párolt zöldséggel, a vacsi ugyanaz, és ugyanolyan mennyiségben. Szénhidrát napomon egy szép normál adag - szerintem durumtésztából készült - valamilyen ízesítésű spagetti, vacsi pedig két szelet süti, vagy 2 palacsinta de azt is szerintem édesítővel és durumliszttel készítik és sok-sok gyümölccsel! Bár nekem így is izlik, főleg, hogy már -15kg-nál tartok kb.


Sok szerencsét!


Rony

2009. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy az adagokkal én sem szükösködöm. Megpakolom a tányért, és jól lakom.Lehet, hogy lassan fogyok, értem itt a 30nap -4kg.

De nem vagyok ideges az éhségtől, és még egy csomó időm van. 60 nap alatt tuti 6kg még lemegy!)))

Neked is sok sikert!

2009. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Rony!

Köszönöm, hogy ennyi időt szántál rám. Kérdezem, hogy 3-4 kg leadásáért érdemes a 90 naposba belekezdeni? Vagy, ha IGEN, akkor abba lehet hagyni amikor elértem a kívánt súlyom.

Vagy

keressek valami mást?

2009. febr. 7. 14:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Az előbb elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyi idő alatt fogytad EL a 15 kg-ot? Megnéztem a GASTROYAL étlapot (ott is van 90 napos), de nagyon drágának tartom.

Vidéken lakom és itt nincs valami sok LEHETŐSÉGEM.

Üdvözlettel.

2009. febr. 7. 15:02
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ennyi súlyfölösleggel - bár a 3-4 kg-ot nem nevezném annak - nem szükséges a 90 naposba belekezdened, ha picit odafigyelsz, hogy mit eszel és rendszeresen végzel valami sportot (ami eleinte lehet hosszú séta, majd kocogás), akkor ez könnyen lemegy. De szerintem ez idő alatt semmi fehér lisztből készült élelmiszer, semmi szénsavas üdítő - még energiamentes se - helyette inkább sok gyümölcs-zöldség, frissensültek, saláták, teák, és mentes víz az ajánlott.

Egyébként igen onnan rendelem és azért is nagyon szeretem, mert ha esetleg vidékre kell mennem, szinte az ország bármely részére kiviszik, csak előtte a diszpécserrel le kell egyeztetni.


Sok szerencsét.

Ry

2009. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!