Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tejberizs vagy tejbegríz...

Tejberizs vagy tejbegríz ehető valamelyik napon?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

persze minden nap,jó sok curkos öntettel, az egész 90 napos agybaj 1 szar, úgy ahogy van

[link]

2009. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
KEdves előttem szóló. Ne fáraszd magad. Én már próbáltam. Aki erre van rákattanva, annak úgyis az lesz a szentírás, és a sejtbiológiáról még alapvetőekben sincs fogalma. Hadd csinálják. Majd észbekap, ha felszedte az 50. plusszkilót is, és keresi , hogy hová lett az izomzata.
2009. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, hisz a gríz szénhidrát, a rizs keményítő, a cukor szintén szénhidrát, a tej meg fehérjenapon iható.
2009. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
A keményítő maga is szénhidrát.... csak csendbe jegyzem meg. Igaz a jobbik fajtából...
2009. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. febr. 9. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
15:44 én most a 90 napos által adott útmutatót követtem:)
2009. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szkeptikusoknak: Mindenki hisz valamiben, még ti is...!!!


Kicsit átalakítva ehetsz "tejbegrízt", csak gríz helyett zabkorpát tegyél bele! A színe sötétebb lesz, de ízre szinte u.olyan! Jó étvágyat!

2009. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az utolso valaszadonak igaza van :D a mindmegette.hu-n talalsz asszem ilyen receptet,nemtudom meik napnal de ott van :DD es zabkorpaval kell, ha jol emlekszem,enis:)
2009. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sztem egyik napon sem, az előttem szólóknak pedig annyit hogy rendesen betartva 5 kg-t fogytam, többet szerettem volna de ennyi jött össze, ja persze mindennapos testmozgással. És nem, nem azért mert kevesebbet ettem! És igen, mindenki hisz vmiben, és ha van aki ebben akkor az miért baj?
2010. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!